KOZLU BELEDİYESİ


ERTAN ŞAHİN
Kozlu
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (372) 266 13 01
Faks:  (372) 266 10 03

www.kozlu.bel.tr


İl Merkezine: 6 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2015

44.376

22.489

21.887

2014

44.141

22.364

21.777

2013

44454

22406

22048

2012

35.409

17.809

17.600

2011

35.011

17.677

17.334

2010

34739

17559

17180

2009

34.381

17.328

17.053

2008

34182

2007

35132

2000

33776

1990

36947

1985

35691

1980

32121

1975

27322

1970

24981

1965

25742

1960

17533


 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

   Iğdır‘dan Dilucu sınır kapısında görevli polis memurlarını götüren servis minibüsü ile koruma görevi yapan otomobilin, Aralık ilçesine bağlı Hasanhan Köyü yakınlarında geçişi sırasında PKKlı teröristler tarafından yola önceden döşedikleri bomba uzaktan kumanda ile patlatıldı.Hain saldırıda 14 polisimiz şehit oldu.Bu saldırıda İlçemiz 19 Mayıs Mahallesinde ikamet eden Polis Memurumuz Yusuf ... (devamı)

 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

  KOZLU IŞILDIYOR

   Kozlu Belediyesi çevre düzenleme çalışmalarına bir yenilik daha ekleyerek, kent meydanındaki caddede ışıklandırma çalışması yaptı.Kozlu`yu geleceğe taşıdıklarını ifade eden Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, alt ve üst yapı çalışmalarının ilçede sürdüğünü ifade etti. Işıklandırma çalışmasının ilçeye renk kattığını belirten Başkan Ertan Şahin, diğer çalışmalarla da Kozlu`nun yıldızının ... (devamı)

 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

   Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, 30 Ağustos Zafer Bayramı`nın 93. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.‘Büyük fedakarlıklarla kazanılmış bu vatan topraklarını ve bağımsızlığımızı korumak yükümlülüğüyle bizlere büyük görevler düşmektedir` diyen Şahin, mesajında şunları dile getirdi; "30 Ağustos Zaferi, ülkemizi ve milletimizi esaret altına almak isteyenlere karşı, yokluk içinde ve zor ... (devamı)

 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

   Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin Kozlu`da yapılan çalışmaları yerinde inceliyor.Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Merkez Mahallesi ve Taşbaca Mahallesi`nde yapımı devam eden çalışmaları inceledi. Taşbaca Mahallesi`nde yapılan doğalgaz çalışmalarını inceleyen Şahin, daha sonra Merkez Mahallesi`nde yapımı devam eden kaldırım, yer altı çöp konteynırı, bankamatik yeri yapımı, durak yenileme, ... (devamı)

 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

   Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, tanıtım ve projeler için Japonya`da yaşayan İşadamı Murat Ensici ile görüşme sağladı. Kozlu`yu Japonya`da, Japonya`yı da Kozlu`da tanıtmak için köprü olmak isteyen Ensici, Şahin ile fikir alışverişinde bulundu.Japonya`da yaşayan Türk İşadamı Murat Ensici, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ile görüştü. İkili, tanıtım ve projeler için bir dizi görüşmeler yaptı. ... (devamı)

 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

   Kozlu Belediyesi tarafından yol, asfalt ve çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.Kozlu Belediyesi tarafından Kavaklık Mevkii`nde çevre düzenlemesi, jimnastik spor aletlerinin yenilenmesi, piknik alanı ve oturma alanlarının yenileme, ışıklandırma ve kaldırım yapım çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, "Bugün Kavaklık bölgemizdeki ... (devamı)

 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

   Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Kozlu`ya ucuz konut kazandırmak için çalışmalara başladı.Ankara`da görüşmelerini sürdüren Şahin, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, İş Adamı Harun Demir, Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir ve TTK heyeti ile birlikte Kozlu`ya ucuz konut kazandırmak için Ankara Toki Başkanı Mehmet Ergün ... (devamı)

 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

  Kozlu`da tüm mahallelerde süren asfalt, çevre düzenlemesi, ışıklandırma çalışmaları aralıksız devam ediyor. Tamamlanmak üzere olan asfalt çalışmaları hakkında bilgi veren Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Kozlu`nun asfaltlanmamış hiçbir bölgesi kalmayacağını dile getirdi. Öncelikle altyapı, doğalgaz kazı çalışmaları biten bölgeleri asfaltladıklarını ifade eden Şahin, "Yüzeyi bozuk olan ... (devamı)

 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

  Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Ilıksu ve Değirmenağzı plaj tesislerinde çalışmaları yerinde inceledi. Ilıksu Belediyesi`ne ait tesislerde yapılacak olan çevre düzenlemesi, ışıklandırma çalışmaları, duş, kabin bölümleri, ilk yardım hizmeti, jimnastik spor aletleri, çocuk oyun alanları düzenlemeleri ve Değirmenağzı plajında yapılacak olan mescid, duş kabinleri yenileme, çevre düzenlemesi, ... (devamı)

 •  (KOZLU BELEDİYESİ|ZONGULDAK)

  Kozlu`da alt yapı ve doğalgaz çalışmaları hızla devam ediyor.  Doğalgaz çalışmalarının % 60`a yakın bölümünün tamamlandığı Kozlu`da çalışmalar hızla devam ederken, altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgeler ise hızla asfaltlanarak çevre düzenlemeleri, kaldırım ve ışıklandırma çalışmaları gerçekleştiriliyor.  Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin konu ile ilgili yaptığı açıklamada; " Kozlu`muzda ... (devamı)

KOZLU BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

 
Kayıtlı Fotoğraf Albümü Bulunamadı...
 

Seçim Sonuçları

KOZLU BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

KOZLU BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Kozlu Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.