Ana Sayfa İletişim Hakkımızda

Kullanıcı Girişi 
(Yerel Yönetim Çalışanları)

İller İl Özel İdareleri Belediyeler İlçeler Köyler

Belediye Hizmet Kılavuzları

İl Özel İdare Hizmet Kılavuzları

Yerel Seçim Sonuçları

Yerel Yönetim Mevzuatı

Yerel Yönetim Yargı Kararları

Bildiriler-Makaleler

 
 

   Belediye Arama:

0ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ

0 İL: TEKİRDAĞ - İLÇE: HAYRABOLU

ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ GİRİŞ SAYFASI

    GÜNCEL:

    GENEL BİLGİLER:

    SEÇİM SONUÇLARI:

 Haberler
 Fotoğraf Albümleri

 Belediye Meclis Üyeleri
 Birimler
 Mahalleler

 Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları
 Belediye Meclisi Seçim Sonuçları
 Önceki Başkanlar

 

ÇERKEZMÜSELLİM Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!


SELİM KESEBİR
Çerkezmüsellim
Belediye Başkanı

 
Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (282) 325 86 95
Faks:  (282) 325 83 75

Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

2.706

1.292

1.414

2011

2.823

1.339

1.484

2010

2902

1380

1522

2009

2.975

1.436

1.539

2008

3082

2007

3235

2000

3054

1990

3392

1985

3264

1980

3076

1975

2757

1970

2658

1965

2334

1960

2169

ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ

Haberler

ÇERKEZMÜSELLİM’E HİZMET İÇİN VARIZ
(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(18.10.2010)

Çerkezmüsellim Belediye Başkanı Selim Kesebir; “ Çerkezmüsellim’e hizmet için gece-gündüz çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Amacımız beldemizde belediyecilik hizmetlerinin en iyisini, en kalitelisini vatandaşlarımıza sunmak istiyoruz. Beldemizin her köşesine hiçbir ayırım yapmadan hizmetlerimizi adilane bir şekilde götürüyoruz. İktidarın nimetlerinden en iyi şekilde ... (devamı)

ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ İTFAİYE ARACINA HİZMETE GİRDİ
(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(18.10.2010)

Hayrabolu’nun Çerkezmüsellim Belediye Başkanlığı itfaiye aracına kavuştu. Çerkezmüsellim Belediye Başkanı Selim Kesebir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından atıl durumdaki BMC marka kamyonun itfaiye aracına dönüştürüldüğünü kaydetti.  Kesebir, şunları kaydetti:  ``Belediyemizde kullanılmayan kamyonumuz İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ... (devamı)

ÇERKEZMÜSELLİM YENİ İLKÖĞRETİM OKULUNA KAVUŞTU
(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(18.10.2010)

Hayrabolu`nun Çerkezmüsellim beldesinde geçen yıl temeli atılan ilköğretim okulu inşaatı tamamlandı. Çerkezmüsellim Belediye Başkanı Selim Kesebir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaptıkları girişimler neticesinde beldeye son derece modern bir ilköğretim okulu kazandırdıklarını belirtti. 12 yıldır görev yaptığı beldede eğitim adına yapılan bu yatırımın tamamlanmasının kendisini ... (devamı)


(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(06.01.2010)

** * TREDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇERKEZMÜSELLİM BELDESİNİN ANA CADDESİNİ IŞIKLANDIRACAK * * * Hayrabolu’nun Çerkezmüsellim beldesinde TREDAŞ Genel Müdürlüğü tarafından ışıklandırma çalışmaları yapılacak. . . . Çerkezmüsellim Belediye Başkanı Selim Kesebir yaptığı açıklamada, Çerkezmüsellim’in Hayrabolu’dan giriş yolunun aydınlatılması ve belde merkezinde bulunan bir ... (devamı)


(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(06.01.2010)

* * *ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ 2 ADET HİBE TRAKTÖRÜNE KAVUŞTU * * * Hayrabolu’ya bağlı Çerkezmüsellim Belediyesine 2 adet hibe traktörüne kavuştu. . . . . . . Çerkezmüsellim Belediye Başkanı Selim Kesebir yaptığı açıklamada, belediyecilik hizmetlerinden en üst verimin alınması için her türlü gayret içerisinde olduklarını belirterek;” Beldemize en iyi hizmeti ... (devamı)


(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(16.11.2009)

* ÇERKEZMÜSELLİM’İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 87. YILDÖNÜMÜ TÖRENLERLE KUTLANDI . . Hayrabolu Çerkezmüsellim beldesinin Düşman İşgalinden kurtuluşunun 87. yıldönümü törenlerle kutlandı… İlk tören Belediye önündeki Atatürk anıtına çelenk koyma töreniyle başladı. Saygı duruşu bulunularak istiklal marşı okundu. . . Daha sonra yapılan törenlerde ise İlçe ... (devamı)


(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(13.11.2009)

-ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİNDEN DOMUZ GRİBİ ÖNLEMLERİ .... . . Çerkezmüsellim Belediye Başkanlığı domuz gribi çalışmaları kapsamında ilaçlama çalışmalarına devam ediyor. . . Çerkezmüsellim Belediye Başkanı Selim Kesebir yaptığı açıklamada, yurt genelinde çeşitli yerlerde ortaya çıkan domuz gribi vakalarından sonra belde merkezinde ilaçlama çalışmaları başlattıklarını ... (devamı)


(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(28.07.2009)

* ÇERKEZMÜSELLİM'DE 16 DERSLİKLİ İLKÖĞRETİM OKULUNUN TEMELİ TÖRENLE ATILDI. . . Hayrabolu’nun Çerkezmüsellim Beldesinde 16 derslikli ilköğretim okulunun temeli düzenlenen törenle atıldı. . . . Düzenlenen törende konuşan Çerkezmüsellim Belediye Başkanı Selim Kesebir, 11 yıldır görev yaptığı belde de eğitim adına yapılan bu yatırımın en heyecanlı olduğu günlerden bini ... (devamı)


(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(24.07.2009)

* ÇERKEZMÜSELLİM İLKÖĞRETİM OKULUNUN TEMELİ 27 TEMMUZDA DÜZENLENECEK TÖRENLE ATILACAK. . . Hayrabolu'nun Çerkezmüsellim beldesinde 16 derslikli ilköğretim okulunun temel atma töreni 27 Temmuz Pazartesi günü saat 15.00'te yapılacak. . . . Belediye Başkanı Selim Kesebir, Tekirdağ İl Özel İdaresi tarafından yaptırılacak 16 derslikli ilköğretim okulu sayesinde beldede okul probleminin ... (devamı)


(ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ|HAYRABOLU|TEKİRDAĞ)
(02.01.2009)

* BELEDİYE BAŞKANI SELİM KESEBİR;” HER ŞEY GELİŞEN BİR ÇERKEZMÜSELLİM İÇİN * ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ HALI VE VOLEYBOL-BASKETBOL SAHALARINDAN OLUŞAN SPOR KOMLEKSİ FAALİYETE BAŞLADI . . . . HAYRABOLU’YA BAĞLI ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN İLÇEYE YAPTIRILAN SPOR KOMPLEKSİ TAMAMLANDI. . . . BELEDİYE BAŞKANI SELİM KESEBİR YAPTIĞI AÇIKLAMADA, ... (devamı)

ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BAŞKAN
(Fotoğraf Sayısı: 2)

YÖREMİZ
(Fotoğraf Sayısı: 28)

İLKÖĞRETİMOKULU TEMEL ATMA
(Fotoğraf Sayısı: 11)

ÇERKEZMÜSELLİM BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.
 
Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Çerkezmüsellim Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yerelnet.org.tr/cerkezmusellim
 

YerelNET Yerel Yönetimler Portalı;
Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup
T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

 

 
COPYRIGHT © 2000-2015 TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü)
Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde No:8 Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA

 

"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne (YERYÖM) aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir/güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir ve TODAİE - YERYÖM her türlü sorumluluğu reddeder.


Tasarım ve Programlama: Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti.