Önemli Duyuru:


KEŞAN BELEDİYESİ


MEHMET ÖZCAN
Keşan
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (284) 714 11 85
Faks:  (284) 714 09 85

Preview by Thumbshots.org

www.kesan.bel.tr


İl Merkezine: 112 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

57.478

27.795

29.683

2011

57.195

27.198

29.997

2010

54314

26576

27738

2009

53.391

26.149

27.242

2008

54189

2007

54366

2000

42755

1990

40656


 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

     Keşan Belediye Başkanlığı`nın, Ramazan Ayı nedeniyle düzenlediği kültür gezileri 4 Temmuz 2015 Cumartesi günü başlayacak. Keşan Belediyesi`nden yapılan açıklamada ilk olarak Cumhuriyet Mahallesi`nden başlayacak geziye katılmak isteyenlerin bağlı bulundukları mahalle muhtarlıklarına başvurarak kayıtlarını yaptırmaları gerektiği bildirildi. Başta Selimiye Camii olmak üzere, tarihi camilerin ... (devamı)

 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

   Keşan Belediyesi, Türkiye Jokey Kulübü`yle işbirliği içinde, Keşan`daki çocukları pony (Midilli) atlarla buluşturacak.                            Keşan`a gelecek ekip; 7-8 Temmuz tarihlerinde 15.00-19.00 saatleri arasında Çamlıkent Tepe`deki alanda seyisler ve organizasyon ekibinin kontrolünde çocukları pony atlarla gezdirilecek  ve ayrıca boyama kitaplarında boyama gibi aktiviteler ... (devamı)

 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

   Keşan Belediyesinin, ülkenin geleceği olan çocukların, eğitimlerinin yanında sağlıklı ve başarılı bir gelişim göstermesine katkı sağlamak amacıyla açtığı Basketbol  Kursu,2 Temmuz 2015 Perşembe  günü başladı. 7-10 ve 10-13 yaş olmak üzere 2 grupta açılan Basketbol Kursu`nda çalışmalar Pazartesi ve  Perşembe günleri saat 13.00`te gerçekleştirilecek. Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu`nda ... (devamı)

 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

   Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Erikli` den sonra Yayla Sahilini de temizlemeye başladı.  Çalışmaların bu hızla devam edeceğini söyleyen Temizlik İşleri Müdürü Muharrem Özşay, çevreye gelişi güzel malzeme atıldığını belirli sürelerde alınmasına rağmen bazı vatandaşların duyarsız kaldığını belirterek " Bu sebeple birikmeler oluşuyor ve ortaya kötü bir görüntü çıkıyor. Yaşam ve ... (devamı)

 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

   Keşan Kent Konseyi`nin, Keşan Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı`na yaptırılması düşünülen Kent Meydan Projesi ile ilgili toplantısı 1 Temmuz 2015 Çarşamba günü gerçekleştirildi. Keşan Belediyesi Köşk Düğün Salonu`nda düzenlenen, saat 14.00 sıralarında başlayan toplantıya; Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Meydan Projesi`nin ... (devamı)

 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

   Keşan Çarşı Hamalları Derneği Başkan Yardımcısı Gökşen Uçar ile yönetim kurulu üyeleri Salih Kantar ve Fikret Kantar 1 Temmuz 2015 Çarşamba günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan`ı ziyaret ettiler.                              Ziyarette konuşan Özcan, Keşan`daki süpürgecilik mesleğinin devam etmesi gerektiğine inandığını belirterek "Keşan Belediyesi`nin ihtiyacı olan süpürgeleri bu işi yapan ... (devamı)

 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

                                             Keşan Belediyesi`nin Voleybol Kursu başladı.     Keşan Belediyesinin, ülkenin geleceği olan çocukların, eğitimlerinin yanında sağlıklı ve başarılı bir gelişim göstermesine katkı sağlamak amacıyla açtığı Voleybol Kursu, 1 Temmuz 2015 Çarşamba günü başladı. 7-10 ve 10-13 yaş olmak üzere 2 grupta açılan Voleybol Kursu`nda çalışmalar pazartesi ve ... (devamı)

 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

   Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Erikli Sahili Turizm Geliştirme Kooperatifi ile birlikte ortaklaşa temizlik çalışması başlatıldı.                                 Erikli sahilinde  etrafa atılan dal, budak, hafriyat, moloz vb malzemeler yaklaşan bayram öncesi temizlenmeye başladı.                               Yetkililer bundan sonra vatandaşların bu konuda daha duyarlı olması ve ... (devamı)

 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

   Keşan Belediye Başkanlığı`nın, Ramazan Ayı nedeniyle düzenlediği mahalle kültür gezileri 4 Temmuz 2015 Cumartesi günü başlayacak. Başta Selimiye Camii olmak üzere, tarihi camilerin rehber eşliğinde gezilmesi amacıyla Edirne`ye yapılacak gezilere, her mahalleden 40 yaş üstü kadınlar katılabilecek. Edirne cami gezilerine katılmak isteyenlerin, bağlı bulundukları mahalle muhtarlıklarına ... (devamı)

 •  (KEŞAN BELEDİYESİ|EDİRNE)

   KEDAK (Keşan Doğal Afet Arama Kurtarma Derneği)`ın ilk olağan genel kurul toplantısı, 29 Haziran 2015 Pazartesi günü gerçekleştirildi. Belediye Meclis Toplantı Salonu`nda gerçekleştirilen toplantı saat 11.00 sıralarında başladı. Toplantıyı açan Dernek Kurucu Başkanı Cengizhan Aktan,  derneğin Keşan`da arama kurtarma derneğine ihtiyaç duyulduğu için kurulduğunu belirtti ve bu toplantıdan sonra ... (devamı)

KEŞAN BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 64)
Seçim Sonuçları

2014 Yılı

Kazanan Parti: (CHP)

Seçmen Sayısı: 

42.691

Katılım: 

%89.70

  Parti Oy %

AKPARTİ

13.415

36.21 

BBP

68

0.18 

BTP

61

0.16 

CHP

18.803

50.75 

İP

169

0.46 

MHP

4.222

11.40 

SAADET

309

0.83 

Diğer

0

0.00 


KEŞAN BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

KEŞAN BELEDİYESİ

Preview by Thumbshots.org

KEŞAN POSTASI

Preview by Thumbshots.org

KEŞANAJANS

Preview by Thumbshots.org

KESANHABER

Preview by Thumbshots.org

TRAKYANETHABER

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Keşan Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

ULUSAL KALKINMA VE YEREL YÖNETİMLER SEMPOZYUMU (2 CİLT)

YEREL YÖNETİMLERDE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ TÜRKİYE UYGULAMALARI

YEREL MALİYE SİSTEMİ

Tüm Kitaplar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.