Ana Sayfa İletişim Hakkımızda

Kullanıcı Girişi 
(Yerel Yönetim Çalışanları)

İller İl Özel İdareleri Belediyeler İlçeler Köyler

Belediye Hizmet Kılavuzları

İl Özel İdare Hizmet Kılavuzları

Yerel Seçim Sonuçları

Yerel Yönetim Mevzuatı

Yerel Yönetim Yargı Kararları

Bildiriler-Makaleler

 
 

   Belediye Arama:

0TRİATLON YARIŞMASI TAŞUCU`NDA BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ

0 İL: MERSİN - İLÇE: SİLİFKE

TAŞUCU BELEDİYESİ GİRİŞ SAYFASI

    GÜNCEL:

    GENEL BİLGİLER:

    SEÇİM SONUÇLARI:

 Haberler
 Fotoğraf Albümleri

 Belediye Meclis Üyeleri
 Birimler
 Mahalleler

 Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları
 Belediye Meclisi Seçim Sonuçları
 Önceki Başkanlar

 

TRİATLON YARIŞMASI TAŞUCU`NDA BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ

16.04.2012


TRİATLON YARIŞMASI TAŞUCU`NDA BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ.
Taşucu Beldesi, Türkiye Triatlon Federasyonu`nun 2012 yılı sezon açılışına ev sahipliği yaptı. Taşucu Triatlon yarışlarına 111 yarışmacı katılırken, Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Hamdi Güneş, bu yıl 3`ü Uluslararası Avrupa kupası ayağı olmak üzere 16 triatlon yarışı düzenleyeceklerini ve bu sezonun ilk yarışmasının da Taşucu Beldesinde gerçekleştiğini belirtti. Olimpik mesafelerde yapılan Triatlon müsabakalarında sporcuların 1500 metre yüzme, 40 kilometre bisiklet yarışı ve 10 kilometre koşacaklarını ifade eden Güneş, ``Ara verilmeden yapılan Triatlon sporu çok zor olduğu kadar, görsel olarak da izlenmeye değer`` dedi. Bu yıl Taşucu’nda ilki düzenlenen yarışlara çeşitli yaş gruplarından 111 triatletin katıldığını ve kendilerine ev sahipliği yapan Taşucu Belediyesine teşekkür ettiğini belirten Güneş , ``Taşucu Triatlon müsabakaları Türkiye kupasının bir ayağı olup, sezonun bu ilk yarışını da Taşucu`nda gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Federasyon olarak bizlere ev sahipliği yapan Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş başta olmak üzere, Silifke Kaymakamı Fatih Damatlar ve Taşucululara çok teşekkür ediyoruz. Türkiye’de ilk kez uygulamaya koyduğumuz chip sistemini de Taşucu yarışlarında uyguladık. Chip sistemi sporcunun ayağına takılarak, yarışa nerede, ne zaman start aldığını bize teknik olarak göstermektedir. Triatlon yarışımız Yıldız Erkekler, Yıldız Bayanlar, Genç Erkekler, Genç Bayanlar, yaş grupları, Bayanlar 20 Yaş Üzeri, Erkekler 20 Yaş Grubu, Erkekler 30 Yaş Grubu, Bayanlar 40 Yaş Grubu, Erkekler 40 Yaş Grubu, Erkekler 50 Yaş Grubu, Elit Erkekler ve Elit Bayanlar olmak üzere toplam 11 kategoride yapıldı. Bütün katılımcılarımıza teşekkür ediyorum`` dedi.
Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş da, ``Taşucu`nda bu yıl ilk defa yapılan Triatlon müsabakaları oldukça verimli ve güzel geçti. Triatlon Federasyonu ile yaptığımız görüşmeler neticesinde bu yarışmanın Taşucu’nda yapılmasına ve Taşucu beldemizin tanıtılmasına imkân sağlamış olduk. Yoğun katılımın gerçekleştiği yarışmaları esnaflarımız, belde halkımız ve sporseverlerimizde büyük bir beğeniyle izlediler. Buradan yarışmaların beldemizde yapılmasına katkı sunan ve emeği geçen Türkiye Triatlon Federasyon Yetkililerine, İlçemiz Kaymakamı Fatih Damatlar`a, destek veren Kamu Kurum Yetkililerine ve tüm Belediye çalışanlarıma teşekkür ediyorum`` dedi.

TÜM TAŞUCU BELEDİYESİ HABERLERİ

YerelNET Yerel Yönetimler Portalı;
Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup
T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

 

 
COPYRIGHT © 2000-2015 TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü)
Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde No:8 Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA

 

"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne (YERYÖM) aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir/güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir ve TODAİE - YERYÖM her türlü sorumluluğu reddeder.


Tasarım ve Programlama: Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti.