DAVUTLAR BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN TUNCAY UYSAL DAVUTLAR KAZIM DİRİK İLKÖĞRETİM OKULU ANA SINIFINI ZİYARET EDEREK ÖĞRENCİLERE KEK VE MEYVA SUYU İKRAM ETTİ. OKUL MÜDÜRÜ AHMET SATILMIŞ VE ANASINIFI ÖĞRETMENİ BİLGEN AKINCI İLE SOHBET EDEREK SORUNLARINI DİNLEYEN UYSAL ÖĞRENCİLERLEDE BOL BOL SOHBET ETTİ. EĞİTİME VERİLEN DESTEĞİN EN ÖNEMLİ YATIRIM OLDUĞUNU BELİRTEN UYSAL BUNDAN SONRADA TÜM OKULLARA ZİYARETLERİNİN SÜRECEĞİNİ DAVUTLAR GENÇLİĞİNİN AYDINLIĞA GİDEN YOLDA ÖN SAFLARDA OLMASINI AMAÇLADIKLARINI DİLE GETİRDİ. ÖĞRENCİLERLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİREN BAŞKAN UYSAL OKUL MÜDÜRÜ AHMET SATILMIŞ VE SINIF ÖĞRETMENİ BİLGEN AKINCI YA TEŞEKKÜR EDEREK OKULDAN AYRILDI.

YAYINLAR Kitaplar

ULUSAL KALKINMA VE YEREL YÖNETİMLER SEMPOZYUMU (2 CİLT)

YEREL YÖNETİMLERDE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ TÜRKİYE UYGULAMALARI

YEREL MALİYE SİSTEMİ

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.