• (EĞİRDİR BELEDİYESİ|ISPARTA)

    EĞİRDİR DAĞCILIK ŞENLİĞİ 20-22 MAYIS 2005 TARİHLERİ ARASINDA DEDEGÖL DAĞI MELİKLER YAYLASINDA YAPILACAKTIR. EĞİRDİR BELEDİYESİ VE ETUDOSD'UN ORGANİZE ETTİĞİ 9.EĞİRDİR DAĞCILIK ŞENLİĞİ TÜM DOĞASEVERLERİ BİRARAYA GETİRİYOR.ŞENLİKTE MAĞARA GEZİSİ,KANYON GEÇİŞİ,YEŞİL GÖL TRANSI,ORİENTRİNG,SLAYT GÖSTERİLERİ,ZİRVE TIRMANIŞI,İKRAMLAR İLE DOĞASEVERLER DOLU DOLU GÜN YAŞAYACAKLAR. HAYDİ DOĞASEVERLER 20 ... (devamı)

  • (EĞİRDİR BELEDİYESİ|ISPARTA)

    16 AĞUSTOS -16 EYLÜL 2004 TARİHLERİ ARASINDA EĞİRDİR'DE 1.ULUSLARARASI ISPARTA-EĞİRDİR TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU DÜZENLENİYOR. BU SEMPOZYUMDA DÜNYANIN ÇEŞİTLİ ÜLKELERİNDEN GELECEK OLAN HEYKELTRAŞLAR CAN ADA' DA TAŞ HEYKEL YAPACAKLAR.

  • (EĞİRDİR BELEDİYESİ|ISPARTA)

    TÜRKİYE TRİATHLON ŞAMPİYONASI 24-25 TEMMUZ 2004 TARİHLERİ ARASINDA EĞİRDİR' DE YAPILDI. MÜKEMMEL BİR ORGANİZASYON DÜZENLEYEN EĞİRDİR KAYMAKAMLIĞI VE EĞİRDİR BELEDİYESİ ŞİMDİ ULUSLARARASI TRİATHLON YARIŞMALARI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI. 2005 YILINDA TRİATHLON FEDERASYONU İLE BERABER İYİ BİR ORGANİZASYON GERÇEKLEŞECEK.

YAYINLAR Kitaplar

ULUSAL KALKINMA VE YEREL YÖNETİMLER SEMPOZYUMU (2 CİLT)

YEREL YÖNETİMLERDE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ TÜRKİYE UYGULAMALARI

YEREL MALİYE SİSTEMİ

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.