Ana Sayfa İletişim Hakkımızda

Kullanıcı Girişi 
(Yerel Yönetim Çalışanları)

İller İl Özel İdareleri Belediyeler İlçeler Köyler

Belediye Hizmet Kılavuzları

İl Özel İdare Hizmet Kılavuzları

Yerel Seçim Sonuçları

Yerel Yönetim Mevzuatı

Yerel Yönetim Yargı Kararları

Bildiriler-Makaleler

 
 

   Belediye Arama:

0İMAMOĞLU BELEDİYESİ - HABERLER

0 İL: ADANA - İLÇE: İMAMOĞLU

İMAMOĞLU BELEDİYESİ GİRİŞ SAYFASI

    GÜNCEL:

    GENEL BİLGİLER:

    SEÇİM SONUÇLARI:

 Haberler
 Fotoğraf Albümleri

 Belediye Meclis Üyeleri
 Birimler
 Mahalleler

 Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları
 Belediye Meclisi Seçim Sonuçları
 Önceki Başkanlar

 

<< İlk <<  < Önceki <

  1 / 1  

> Sonraki >  >> Son >>


(İMAMOĞLU BELEDİYESİ|ADANA)
(19.12.2006)

Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir KONUKOĞLU ,Yönetim Kurulu Üyeleri,İlçe Kaymakamımız M.H.Nail ANLAR,Belediye Başkanımız Talat SIRKINTI , Köy ve Mahalle Muhtarları Yediğöze Barajın yapılacağı bölgeye giderek incelemelerde bulundular Yaklaşık 1 milyar dolara mal olması beklenen Yedigöze Barajının yapımını üstlenen Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve ... (devamı)


(İMAMOĞLU BELEDİYESİ|ADANA)
(10.07.2006)

yaz aylarını gelmesi sebebiyle artan sivri sinekle mücadele devam etmektedir .mahallelerimize düzenli olarak mücadele edilmektedir su birikintisi olan yerlere larva mücadelesi yapılmıştır.


(İMAMOĞLU BELEDİYESİ|ADANA)
(04.07.2006)

Kendimiz üretip Kendimiz döşüyoruz .İlçemizden buluna cadde ve sokaklarımızı Adana yolu üzerinde kurduğumuz Belediye Garajı içerisindeki asfalt parke kilit taşı şantiyemizde üretilip sokak ve caddelerimize döşenmektedir


(İMAMOĞLU BELEDİYESİ|ADANA)
(03.07.2006)

Belediye Başkanımız Talat SIRKINTI İmamoğlu İlçemize yeni bağlanan Yenievler Mahallesinin 40 yıl önce Köy iken döşenen eskimiş 40lık borularını tamamen değiştirilerek 63lük borularla mahalle sakinlerine temiz ve hijenik bir su içmeleri sağlanmıştır dedi .Başkan Talat SIRKINTI Yenievler Mahallesine yapılan hizmetleri yerinde inceleyerek yetkili birim amirlerinden çalışmalar hakkında bilği aldı.


(İMAMOĞLU BELEDİYESİ|ADANA)
(25.05.2006)

BELEDİYEMİZİN YENİ WEP SİTESİ AÇILMIŞTIR. SİTEDE İLÇEMİZ HAKKINDA BİLGİLERİ BULABİLİRSİNİZ ADRESİMİZ AŞAĞIDA BAĞLANTILAR BÖLÜMÜNDEN DE TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ ADRESİMİZE http://www.imamoglu.bel.tr/


(İMAMOĞLU BELEDİYESİ|ADANA)
(07.10.2005)

İlçemizin Tuna Mahallesinin ara sokaklarının bir bölümü tamamen parke kilit taşı ile kaplandı diğer yolların yapılmasına en kısa zamanda başlanacaktır.


(İMAMOĞLU BELEDİYESİ|ADANA)
(07.10.2005)

İlçemize yeni bağlanan Saygeçit mahallesinin alt yapı ve yol çalışmaları tamamen tamamlanmış olup halkınıza hayırlı uğurlu olsun Talat SIRKINTI İmamoğlu Belediye Başkanı

YerelNET Yerel Yönetimler Portalı;
Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup
T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

 

 
COPYRIGHT © 2000-2015 TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü)
Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde No:8 Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA

 

"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne (YERYÖM) aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir/güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir ve TODAİE - YERYÖM her türlü sorumluluğu reddeder.


Tasarım ve Programlama: Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti.