• (TALAS BELEDİYESİ|KAYSERİ)

  BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLDİ Talas Belediyesi 2005 -2006 Eğitim ve Öğretim yılında ilk ve orta dereceli okullarda dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi. Talas Belediyesi Üniversite gençlik merkezi konferans salonunda yapılan törene Başkan Rifat Yıldırım , İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Çalıksoy, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve velileri katıldı.Törende bir konuşma yapan ... (devamı)

 • (TALAS BELEDİYESİ|KAYSERİ)

  TALAS İLÇE KENT KONSEYİ KURULDU Talas Belediyesi öncülüğünde çeşitli kurum kuruluş ve sivil toplum temsilcilerden oluşan ilçe kent konseyi kuruldu. Başkanlığını Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırımın yaptığı ilçe kent konseyi ilk toplantısını belediye sosyal tesislerinde gerçekleştirdi.Talas Belediye Başkanı ve kent konseyi başkanı Rifat Yıldırım 5393 sayılı belediye ... (devamı)

 • (TALAS BELEDİYESİ|KAYSERİ)

  TALAS BELEDİYESİ ISO 9000 BELGESİ ALDI Talas Belediyesi TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim belgesi alarak ilimizde bir ilke imza attı. Talas Belediye Başkanlık salonunda düzenlenen belge törenine Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, TSE Bölge Müdürü Necati Karahan, belediye çalışanları ve davetliler katıldılar. Törende bir konuşma yapan Talas Belediye Başkanı Rifat ... (devamı)

 • (TALAS BELEDİYESİ|KAYSERİ)

  BAŞKAN YILDIRIM ÖDÜL ALDI Mahalli İdareler derneği Türkiye genelinde engellilere yönelik belediyelerin yapmış oldukları hizmetleri ödüllendirdi.Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım gerçekleştirdiği engelli asansörü ve engelli rampaları hizmeti ile ödül aldı. Ankara Kocatepe Kültür merkezinde 32 belediyenin engellilere yönelik hizmetlerinin ödül törenine Devlet Bakanı Nimet ... (devamı)

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.