Ana Sayfa İletişim Hakkımızda

Kullanıcı Girişi 
(Yerel Yönetim Çalışanları)

İller İl Özel İdareleri Belediyeler İlçeler Köyler

Belediye Hizmet Kılavuzları

İl Özel İdare Hizmet Kılavuzları

Yerel Seçim Sonuçları

Yerel Yönetim Mevzuatı

Yerel Yönetim Yargı Kararları

Bildiriler-Makaleler

 
 
 
 

TÜRKİYE'DE YEREL YÖNETİMLERDE KENTSEL DÖNÜŞÜM YÖNETİM SÜRECİ PROJESİ ÇALIŞTAY SONUÇ BİLDİRGESİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 
 

TÜRKİYE'DE MAHALLE YÖNETİM ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

0İSTANBUL İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ

0

İSTANBUL İLİ GİRİŞ SAYFASI

    GENEL BİLGİLER:

    İLÇELER:

    BELEDİYELER:

 Tarihçesi
 Ulaşım Bilgileri
 Kültür ve Turizm Varlığı

 İlçe Nüfusları
 İlçe Kaymakamlıkları
 İlçe Coğrafi Bilgiler

 Belediye Nüfusları
 Belediye Başkanları
 Belediye Coğrafi Bilgiler

 

İstanbul İl Genel Meclisi Üye Listesi:
Adı Soyadı Doğum Yeri Doğum Yılı Eğitim Partisi İlçesi

ABDULKADİR CEBECİOĞLU

1968

LİSANS

 AKP

ATAŞEHİR

ABDULLAH ATALAR

1969

LİSANS

 AKP

SULTANBEYLİ

ABDULLAH DEĞERLİ

1951

İLKOKUL

 AKP

BAĞCILAR

ABDÜLAZİZ ÇAKABEY

1948

ÜNİVERSİTE

 CHP

FATİH

ABDÜLAZİZ HAFIZ

1944

İLKOKUL

 AKP

GAZİOSMANPAŞA

ADEM ÇEKEM

1964

LİSANS

 CHP

BAHÇELİEVLER

AHMET ARSLANTÜRK

1956

LİSE

 CHP

MALTEPE

AHMET AYAR

1955

LİSANS

 AKP

ÜMRANİYE

AHMET AZİZAĞAOĞLU

1948

LİSANS

 AKP

BÜYÜKÇEKMECE

AHMET DEMİR

1965

LİSANS

 AKP

BAĞCILAR

AHMET DOKUMACI

1963

LİSANS

 AKP

BEYLİKDÜZÜ

AHMET EMİN YILDIRIM

1977

LİSE

 AKP

ŞİLE

AHMET KARACA

1954

İLKOKUL

 AKP

KÜÇÜKÇEKMECE

AHMET KARAGÖZ

1969

LİSANS

 AKP

BAĞCILAR

AHMET KILIÇ

1946

İLKOKUL

 CHP

EYÜP

AHMET TURAN SÜL

1956

LİSANS

 CHP

KADIKÖY

AHMET TÜRK

1960

LİSANS

 AKP

FATİH

AHMET TÜRKARTAR

1959

LİSE

 CHP

FATİH

ALİ CEMAL KİMVERDİ

1963

ORTAOKUL

 CHP

KADIKÖY

ALİ DEMİR

1950

LİSE

 CHP

AVCILAR

ALİ DÜŞMEZ

1957

LİSANS

 AKP

SARIYER

ALİ GÜNER

1949

ORTAOKUL

 AKP

SULTANBEYLİ

ALİ ÖZCAN

1942

İLKOKUL

 CHP

BEYLİKDÜZÜ

ALİ RIZA YILDIRIM

1964

LİSANS

 CHP

ATAŞEHİR

ALİ TURGUT

1959

İLKOKUL

 AKP

ÜSKÜDAR

AVNİ SARIOĞLU

1958

İLKOKUL

 CHP

SARIYER

AYDIN GÜRHAN

1962

LİSE

 CHP

BEŞİKTAŞ

AYDOĞAN CEVAHİR

1961

LİSANS

 AKP

SARIYER

AYHAN ÖZOĞUL

1969

LİSE

 CHP

ZEYTİNBURNU

AYNUR ERBAŞ

1968

LİSE

 CHP

ZEYTİNBURNU

AZİZ DAMAR

1971

LİSE

 AKP

ESENLER

BAHAR GÜNGÖRMÜŞ

1973

LİSANS

 AKP

ZEYTİNBURNU

BATTAL ISIRKAN

1977

LİSANS

 AKP

SULTANGAZİ

BAYRAM BEKAR

1966

LİSE

 CHP

PENDİK

BEHÇET KÖSEOĞLU

1958

LİSANS

 AKP

ÜMRANİYE

BEHLÜL SAVAŞCI

1949

LİSANS

 CHP

ŞİŞLİ

BESİM CEBECİOĞLU

1947

ÖN LİSANS

 CHP

AVCILAR

BİYAMİN GÖKTAŞ

1966

ÖN LİSANS

 CHP

SULTANGAZİ

CELAL CEBİR

1963

İLKOKUL

 AKP

ÇEKMEKÖY

CEMAL ÖZDEMİR

1950

LİSANS

 AKP

BAŞAKŞEHİR

CENGİZ AYDIN

1954

ORTAOKUL

 CHP

ÇATALCA

CÜNEYT TÜRKGELDİ

1969

ORTAOKUL

 AKP

ARNAVUTKÖY

DAVUT BAŞ

1960

LİSANS

 AKP

ZEYTİNBURNU

DİNÇER TÜRKMEN

1959

LİSE

 CHP

BAĞCILAR

EMİNE MECİTOĞLUDEMİRCİOĞLU

1974

YÜKSEK LİSANS

 AKP

BAĞCILAR

EMİNE NALBANTOĞLU

1955

ÖN LİSANS

 AKP

ARNAVUTKÖY

ENVER KAMİŞ

1958

LİSANS

 AKP

ÜMRANİYE

ERCAN BENİAN

1935

İLKOKUL

 CHP

FATİH

ERDAL TÜFEKCİ

1958

LİSANS

 CHP

ÜSKÜDAR

ERDOĞAN AKKAYA

1965

LİSANS

 AKP

MALTEPE

ERDOĞAN GÜRBÜZ

1942

LİSANS

 CHP

KADIKÖY

ERDOĞAN YILMAZ

1955

LİSANS

 AKP

ADALAR

ERHAN BOZAN

1967

YÜKSEK LİSANS

 CHP

AVCILAR

ERHAN GİRGİN

1939

LİSANS

 CHP

ADALAR

ERHAN KARATAŞ

1961

ORTAOKUL

 AKP

PENDİK

ERKAN İLMİ

1969

LİSE

 CHP

BAYRAMPAŞA

ERTUĞRUL GÜLSEVER

1948

YÜKSEK LİSANS

 CHP

BEYOĞLU

EVRİM SOLMAZ DECKER

1980

LİSANS

 CHP

BAŞAKŞEHİR

FAHRİ BİÇER

1965

LİSANS

 AKP

ZEYTİNBURNU

FARUK GÖKKUŞ

1967

LİSANS

 AKP

KAĞITHANE

FATİH MUTLU

1976

LİSE

 AKP

KAĞITHANE

FATİH TUNÇ

1966

LİSE

 AKP

SULTANBEYLİ

FATMA FERZAN GÜMÜŞTEKİN

1962

LİSE

 AKP

BAŞAKŞEHİR

FERHAT YILDIZ

1948

LİSE

 AKP

KÜÇÜKÇEKMECE

FEVZİ ÖZDEMİR

1941

LİSANS

 CHP

PENDİK

FEVZİ VELİDEDEOĞLU

1961

LİSANS

 AKP

KÜÇÜKÇEKMECE

FUAT KULAÇOĞLU

1961

LİSANS

 AKP

TUZLA

GÖKAY GÜNER

1961

LİSE

 AKP

ÇATALCA

GÖKHAN CAN

1971

LİSE

 CHP

TUZLA

GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ

1966

YÜKSEK LİSANS

 CHP

KÜÇÜKÇEKMECE

GÖKSEL SUNTER

1965

ORTAOKUL

 CHP

BEŞİKTAŞ

GÖRKEM AKDAĞ

1973

LİSE

 CHP

KARTAL

GÜLALİ BOYACI

1966

LİSE

 CHP

SANCAKTEPE

GÜRCAN ALBAYRAK

1965

LİSE

 CHP

SİLİVRİ

GÜRKAN KIRICI

1967

ORTAOKUL

 AKP

BEYOĞLU

GÜVEN AYDOĞMUŞ

1942

LİSE

 CHP

KADIKÖY

HABİP KİRAZ

1961

LİSE

 AKP

ATAŞEHİR

HACI YILMAZ ÇİMEN

1965

LİSANS

 AKP

BAĞCILAR

HAKKI CESUR KILIÇ

1950

LİSE

 AKP

MALTEPE

HAKKI İSMAİL ŞİMŞEK

1954

LİSE

 AKP

SULTANGAZİ

HALİL AYDIN

1963

YÜKSEK LİSANS

 AKP

SANCAKTEPE

HALİT GİRGİN

1954

ORTAOKUL

 AKP

SİLİVRİ

HALİT YÜKSEL

1950

LİSE

 CHP

KADIKÖY

HAMİT ÖNCÜ

1957

ÖN LİSANS

 AKP

ESENLER

HANDE BOZATLI

1960

YÜKSEK LİSANS

 AKP

ÜSKÜDAR

HANDE BOZATLI

1960

YÜKSEK LİSANS

 AKP

ÜSKÜDAR

HASAN ALTUNTAŞ

1955

YÜKSEK LİSANS

 AKP

KARTAL

HASAN AYAR

1953

ORTAOKUL

 CHP

ESENLER

HASAN HÜSAMETTİN KOÇAK

1955

ÜNİVERSİTE

 AKP

KARTAL

HASAN HÜSAMETTİN KOÇAK

1955

LİSANS

 AKP

KARTAL

HASAN HÜSEYİN DÖNMEZ

1972

LİSE

 AKP

BAĞCILAR

HASAN HÜSEYİN TOKTAY

1965

LİSE

 AKP

SANCAKTEPE

HASAN KIRIKOĞLU

1946

LİSANS

 CHP

BAKIRKÖY

HASAN MUTLU

1945

LİSANS

 CHP

MALTEPE

HASİP ÇİÇEKLİ

1959

LİSE

 AKP

GAZİOSMANPAŞA

HATİP ARAS

1968

ORTAOKUL

 AKP

GAZİOSMANPAŞA

HAYDAR GEBETAŞ

1958

ORTAOKUL

 CHP

ÜMRANİYE

HAYRETTİN ÇELİK

1960

LİSANS

 AKP

EYÜP

HAYRETTİN ŞALLI

1945

LİSANS

 AKP

ÜSKÜDAR

HİLMİ IŞIK

1953

LİSE

 AKP

ESENLER

HÜSEYİN İBRAHİMOĞLU

1965

LİSANS

 AKP

AVCILAR

HÜSEYİN İBRAHİMOĞLU

1965

LİSANS

 AKP

AVCILAR

HÜSEYİN ŞENGÜL

1961

LİSE

 AKP

GÜNGÖREN

HÜSEYİN UYANIK

1953

LİSE

 CHP

GÜNGÖREN

HÜSEYİN YÜKSEK

1955

ÖN LİSANS

 AKP

BEYKOZ

HÜSEYİN YÜRÜK

1966

LİSANS

 AKP

ÜSKÜDAR

IŞIL KARTER

1967

LİSANS

 AKP

ESENYURT

İBRAHİM ASLAN

1951

İLKOKUL

 DSP

ŞİŞLİ

İBRAHİM BOZAN

1962

ÖN LİSANS

 CHP

SARIYER

İBRAHİM KURŞUN

1950

LİSANS

 AKP

BAĞCILAR

İBRAHİM KÜÇÜK

1972

LİSE

 AKP

ESENLER

İBRAHİM ŞEKER

1962

LİSANS

 AKP

MALTEPE

İDRİS HIZIR

1951

LİSANS

 AKP

ESENLER

İHSAN ALPASLAN

1967

LİSANS

 CHP

KÜÇÜKÇEKMECE

İHSAN DURSUN

1951

ÖN LİSANS

 CHP

ESENYURT

İHSAN KILIÇ

1942

LİSE

 CHP

MALTEPE

İHSAN KOÇ

1962

LİSANS

 AKP

GÜNGÖREN

İHSAN KOÇ

1962

LİSANS

 AKP

GÜNGÖREN

İLHAMİ SADIKOĞLU

1962

ORTAOKUL

 CHP

KADIKÖY

İLHAN BAHATDİN KIROĞLU

1948

LİSANS

 CHP

SİLİVRİ

İLHAN GÜZELGÜN

1962

İLKOKUL

 CHP

KARTAL

İLYAS YILMAZ

1965

YÜKSEK LİSANS

 CHP

BEYKOZ

İRFAN ACAR

1953

LİSE

 CHP

ŞİLE

İSKENDER DURİÇ

1956

ORTAOKUL

 MHP

BEYLİKDÜZÜ

İSMAİL AYKAÇ

1962

LİSE

 AKP

GAZİOSMANPAŞA

İSMAİL CENK DİLBEROĞLU

1975

LİSANS

 AKP

ATAŞEHİR

İSMAİL ÇELEBİ

1966

İLKOKUL

 CHP

ESENYURT

İSMAİL KENAN ÇAKAL

1950

LİSANS

 AKP

KARTAL

İSMAİL YILDIZ

1970

LİSANS

 AKP

ÜMRANİYE

İSMAİL YILMAZ

1962

LİSE

 SP

SULTANBEYLİ

İSMET KONCA

1956

ORTAOKUL

 CHP

BEYKOZ

İZZET BAYRAKTAR

1952

LİSE

 CHP

SARIYER

İZZET POLAT

1942

LİSE

 CHP

SARIYER

KADİR SELMAN

1962

ÖN LİSANS

 AKP

BAHÇELİEVLER

KAMBER ÇAL

1972

LİSANS

 AKP

BAŞAKŞEHİR

KAMBER GEZER

1958

ORTAOKUL

 CHP

BÜYÜKÇEKMECE

KAMİL ÇAKIR

1968

LİSANS

 AKP

KÜÇÜKÇEKMECE

KAZIM AKKOÇ

1958

LİSE

 CHP

GÜNGÖREN

KEMAL AYYILDIZ

1957

ÖN LİSANS

 AKP

ÇEKMEKÖY

KENAN AĞGÜL

1964

LİSANS

 AKP

BÜYÜKÇEKMECE

KENAN KİLOKEN

1959

ORTAOKUL

 AKP

BAĞCILAR

KERİM GENÇ

1975

YÜKSEK LİSANS

 AKP

ESENLER

KOZA YARDIMCI

1973

LİSE

 CHP

ŞİŞLİ

LEYLA AYDIN

1966

LİSANS

 AKP

BAHÇELİEVLER

MAHİR YILDIRIM

1978

YÜKSEK LİSANS

 DSP

ŞİŞLİ

MAZLUM KUTLU

1962

LİSANS

 AKP

BAĞCILAR

MEHMET ALİ ERDOĞAN

1963

ORTAOKUL

 AKP

SARIYER

MEHMET ÇAKIN

1979

LİSANS

 AKP

BAYRAMPAŞA

MEHMET ÇAKIN 

1979

LİSANS

 AKP

BAYRAMPAŞA

MEHMET DEMİRKAPU

1960

ÖN LİSANS

 AKP

GAZİOSMANPAŞA

MEHMET ER

1966

ÖN LİSANS

 AKP

EYÜP

MEHMET ERGİN

1946

YÜKSEK LİSANS

 CHP

ÜSKÜDAR

MEHMET EROL BAYRU

1939

LİSE

 CHP

BEYOĞLU

MEHMET HİLMİ KAPLAN

1962

LİSANS

 AKP

SULTANBEYLİ

MEHMET KIVILCIM

1952

LİSANS

 CHP

BAKIRKÖY

MEHMET MERİÇ

1965

LİSANS

 AKP

ŞİŞLİ

MEHMET SALİH ÖZBEK

1969

LİSANS

 AKP

KÜÇÜKÇEKMECE

MEHMET ŞEFİK ERDEN

1948

ÖN LİSANS

 AKP

SULTANBEYLİ

MEHMET TOPAL

1955

LİSANS

 AKP

PENDİK

MEHMET YAŞA

1964

LİSANS

 AKP

ÜMRANİYE

MEHMET YEŞİLGÜL

1947

LİSE

 CHP

BÜYÜKÇEKMECE

MEHTAP TAZEGÜL

1969

LİSANS

 CHP

BÜYÜKÇEKMECE

MEHTİ RESUL KAYA

1967

YÜKSEK LİSANS

 AKP

KARTAL

MELİH ALDATMAZ

1971

LİSANS

 AKP

ESENLER

MEMET SAYIM DOĞAN

1964

LİSE

 CHP

ÜSKÜDAR

MERAL KURUL

1955

LİSANS

 AKP

GÜNGÖREN

MERYEM KARAÇAY

1956

LİSANS

 CHP

BAKIRKÖY

MESUT TAHİNCİOĞLU

1972

LİSANS

 AKP

BAKIRKÖY

METİN GENÇ

1958

YÜKSEK LİSANS

 AKP

BEYKOZ

MUHARREM SARIÇİÇEK

1954

LİSE

 CHP

BAKIRKÖY

MUHARREM SARIKAYA

1959

LİSANS

 AKP

ESENLER

MUHİTTİN ÇALAĞAN

1964

ORTAOKUL

 CHP

TUZLA

MUHİTTİN ERDEN

1963

LİSANS

 CHP

MALTEPE

MUKADDEM PİRLEPELİ

1961

İLKOKUL

 CHP

BAYRAMPAŞA

MURAT ÇELİK

1970

LİSE

 CHP

EYÜP

MURAT TOLGA ERDOĞAN

1968

LİSE

 CHP

BAHÇELİEVLER

MUSA AKGÜNDOĞDU

1972

LİSANS

 AKP

GAZİOSMANPAŞA

MUSA BULUT

1963

YÜKSEK LİSANS

 CHP

ATAŞEHİR

MUSTAFA ALKAN

1948

İLKOKUL

 AKP

FATİH

MUSTAFA CEBECİ

1957

ORTAOKUL

 AKP

BEYLİKDÜZÜ

MUSTAFA GÜNDÜZ

1948

LİSANS

 CHP

BEŞİKTAŞ

MUSTAFA İBRAHİMOĞLU

1960

LİSANS

 AKP

ZEYTİNBURNU

MUSTAFA ÖZMEN

1972

LİSE

 AKP

TUZLA

MUSTAFA RİZA TÜMAY ÖZÖN

1968

YÜKSEK LİSANS

 CHP

KADIKÖY

MUSTAFA SELVİTOPİ

1963

LİSE

 AKP

TUZLA

MUSTAFA SUVARİ

1955

ÖN LİSANS

 CHP

ATAŞEHİR

MUSTAFA UYGUN

1959

LİSE

 CHP

KAĞITHANE

MUZAFFER ERDOĞRAL

1964

YÜKSEK LİSANS

 AKP

BAYRAMPAŞA

MUZAFFER PELİSTER

1945

İLKOKUL

 AKP

GAZİOSMANPAŞA

MÜFİT TAŞKIN

1967

LİSANS

 AKP

ARNAVUTKÖY

MÜFİT YETKİN

1962

LİSANS

 CHP

BEŞİKTAŞ

MÜKAYİL BEKTAŞ

1974

ÖN LİSANS

 AKP

KADIKÖY

NADİR DOYURAN

1944

ÖN LİSANS

 AKP

BEYOĞLU

NAİL ÇAMCI

1965

LİSANS

 AKP

ARNAVUTKÖY

NAİL KALENDER

1962

ÖN LİSANS

 CHP

KADIKÖY

NAZİF ERSAN

1972

LİSE

 AKP

SULTANGAZİ

NECATİ GÖKSU

1951

ORTAOKUL

 AKP

BAHÇELİEVLER

NECMETTİN KOÇAK

1958

YÜKSEK LİSANS

 AKP

BAHÇELİEVLER

NEŞE ALTAN

1957

LİSANS

 CHP

ŞİŞLİ

NİHAT BENGİSU

1950

DOKTORA

 AKP

FATİH

NİMET KOYUNCU EPLİ

1980

LİSANS

 AKP

ESENYURT

NİYAZİ ÖZATA

1956

LİSE

 CHP

GAZİOSMANPAŞA

OĞUZ TOSUN

1965

ORTAOKUL

 CHP

BEŞİKTAŞ

ORHAN ALBAYRAK

1960

YÜKSEK LİSANS

 AKP

ESENYURT

ORHAN ALBAYRAK

1960

YÜKSEK LİSANS

 AKP

ESENYURT

ORHAN ÇAKIR

1967

 CHP

KAĞITHANE

ORHAN ERTÜRK

1947

LİSANS

 AKP

ŞİLE

ORHAN GÜLGÜN

1964

LİSANS

 AKP

FATİH

ORHAN ÖRKMEZ

1957

LİSANS

 CHP

KARTAL

ORHAN YÜCEER

1956

LİSANS

 CHP

EYÜP

OSMAN BAHRİ DİNÇ

1950

ORTAOKUL

 CHP

BEYKOZ

OSMAN BELOVACIKLI

GERZE/ SİNOP

1959

Sinop Eğitim Enstitüsü

 

OSMAN ÇAĞLAR

1948

YÜKSEK LİSANS

 AKP

BÜYÜKÇEKMECE

OSMAN SELAHATTİN DEMİRKOL

1957

ORTAOKUL

 AKP

PENDİK

OSMAN TURAN

1962

LİSE

 AKP

SİLİVRİ

ÖMER EROL ÇAKIR

1956

LİSANS

 CHP

TUZLA

ÖZGÜR ALTIPARMAK

1958

LİSANS

 CHP

ÇEKMEKÖY

ÖZGÜR YENER

1969

LİSANS

 CHP

BAKIRKÖY

RAFET OKUTAN

1963

LİSANS

 AKP

KAĞITHANE

RAMAZAN BİNGÖL

1967

LİSE

 AKP

ESENLER

RAMAZAN ŞENSOY

1961

ÖN LİSANS

 CHP

MALTEPE

RECEP DURGUN

1947

LİSANS

 CHP

BAĞCILAR

RECEP KARADAĞ

1954

ÖN LİSANS

 AKP

PENDİK

RECEP KIRPAT

1964

YÜKSEK LİSANS

 AKP

BAYRAMPAŞA

RECEP UZUNALLI

1954

LİSANS

 AKP

FATİH

REFİK AKOVA

1952

LİSE

 CHP

BAYRAMPAŞA

REİS ŞİMŞEK

1955

LİSANS

 CHP

BEYLİKDÜZÜ

REMZİ AYDIN

1965

LİSANS

 AKP

EYÜP

REMZİ ŞANLAN

1962

LİSE

 AKP

SULTANGAZİ

REŞİT AYDIN

1968

LİSE

 AKP

KAĞITHANE

REŞİT KARABALIK

1974

LİSE

 AKP

ARNAVUTKÖY

SABİHA TÜZÜNOĞLU

1963

LİSANS

 CHP

GAZİOSMANPAŞA

SADIK DANIŞMAN

1955

LİSANS

 AKP

BAHÇELİEVLER

SADİ GÜRSAN

1961

LİSANS

 AKP

KÜÇÜKÇEKMECE

SAİT COŞKUNOĞLU

1965

ORTAOKUL

 CHP

SULTANGAZİ

SAİT KORKMAZ

1962

LİSE

 CHP

ÇEKMEKÖY

SAMİ ÖZTÜRK

1964

LİSANS

 AKP

ÜMRANİYE

SEBAHATTİN ÇOLAK

1971

LİSANS

 AKP

SULTANBEYLİ

SEBAHATTİN ÖZÇELİK

1962

ORTAOKUL

 AKP

AVCILAR

SEDAT TUNÇ

1978

LİSANS

 AKP

KÜÇÜKÇEKMECE

SEHER OKŞAR KADIRGAN

1966

LİSANS

 CHP

AVCILAR

SELAMET AYGÜN

1961

LİSANS

 AKP

ÇEKMEKÖY

SELAMİ KESKİN

1980

LİSANS

 AKP

SANCAKTEPE

SELÇUK AKTÜRK

1982

LİSE

 CHP

BAŞAKŞEHİR

SERMİR DOĞAN

1972

LİSANS

 CHP

KARTAL

SEVİNÇ KARAGÖZ

1954

YÜKSEK LİSANS

 AKP

ÜMRANİYE

SEYFULLAH ŞAHBAZ

1959

LİSANS

 AKP

KAĞITHANE

SEYHAN BAYIR

1955

YÜKSEK LİSANS

 AKP

ŞİŞLİ

SEYİT ATEŞ

1956

LİSANS

 AKP

SULTANGAZİ

SİBEL MUSAOĞLU

1969

ÖN LİSANS

 AKP

FATİH

SÜLEYMAN BOZDEMİR

1959

LİSE

 CHP

ÇATALCA

SÜLEYMAN KARTAL

1959

YÜKSEK LİSANS

 CHP

BEŞİKTAŞ

ŞAHİN ÇAĞLAR

1953

LİSE

 CHP

BAHÇELİEVLER

ŞERAFETTİN TAŞTAN

1965

LİSE

 AKP

PENDİK

ŞERİF SEZEN

1965

ÖN LİSANS

 CHP

SİLİVRİ

ŞERİFE TAŞBAŞI

1968

LİSANS

 AKP

BEYOĞLU

ŞERİFE TAŞBAŞI

1968

LİSANS

 AKP

BEYOĞLU

TAHİR ÇELİK

1950

LİSE

 CHP

ÜSKÜDAR

TAMER HORASAN

1952

LİSANS

 AKP

BEYKOZ

TANER DURSUN

1964

LİSE

 AKP

EYÜP

TAŞKAN UYSAL

1963

LİSE

 CHP

ÇATALCA

TUNCER AKKEMİK

1971

LİSANS

 CHP

SANCAKTEPE

TURGAY GÜLŞEN

1970

İLKOKUL

 AKP

GÜNGÖREN

TURGAY İBRAHİMAĞAOĞLU

1957

ORTAOKUL

 CHP

ÜMRANİYE

ÜMRAN YAŞAR

1979

YÜKSEK LİSANS

 AKP

AVCILAR

VELİ MURAT

1953

LİSANS

 CHP

PENDİK

YAHYA GÖKTAŞ

1960

LİSE

 CHP

KÜÇÜKÇEKMECE

YASİN BALCI

1980

LİSANS

 AKP

BEYOĞLU

YASİN DEMİRHAN

1976

LİSANS

 AKP

KAĞITHANE

YAŞAR DİNDAR

1967

LİSE

 CHP

ZEYTİNBURNU

YAŞAR KUMANTAŞ

1967

LİSE

 AKP

PENDİK

YAVUZ MİLDON

1955

YÜKSEK LİSANS

 AKP

SULTANGAZİ

YETKİN İNAN

1979

YÜKSEK LİSANS

 CHP

BEYLİKDÜZÜ

YILDIZ KAYA

1941

LİSANS

 CHP

KADIKÖY

YUSUF ALİ GÜNDOĞAR

1963

LİSANS

 AKP

BAHÇELİEVLER

YUSUF ÇELİK

1938

İLKOKUL

 CHP

ATAŞEHİR

YUSUF GÜNAY

1952

İLKOKUL

 CHP

ÜMRANİYE

YÜKSEL AKYOL

1966

LİSANS

 AKP

GÜNGÖREN

ZEKERİYA KAAN

1966

LİSANS

 AKP

BAYRAMPAŞA

ZEKİ BIYIK

1959

DOKTORA

 AKP

ÜSKÜDAR

ZEKİ PEHLİVAN

1961

İLKOKUL

 AKP

BAŞAKŞEHİR

ZEYNEL AVCI

1949

ÖN LİSANS

 CHP

BAHÇELİEVLER

ZEYNEL ÖNAL

1965

LİSANS

 AKP

SANCAKTEPE

ZEYNEL VARİS

1955

ORTAOKUL

 CHP

ESENYURT

ZÜBEYİR İPEK

1944

İLKOKUL

 CHP

KÜÇÜKÇEKMECE

YerelNET Yerel Yönetimler Portalı;
Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup
T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından da desteklenmektedir.

 

 
COPYRIGHT © 2000-2014 TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü)
Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde No:8 Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA

 

"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne (YERYÖM) aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir/güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir ve TODAİE - YERYÖM her türlü sorumluluğu reddeder.


Tasarım ve Programlama: Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti.