GÜLÜÇ BELEDİYESİ


MUSTAFA DEMİRTAŞ
Gülüç
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (372) 318 15 00-01
Faks:  (372) 318 15 06

www.guluc.bel.tr

İlçe Merkezine: 5 km

İl Merkezine: 52 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2015

8.081

4.129

3.952

2014

7.875

4.010

3.865

2013

7640

3851

3789

2012

7458

3764

3694

2011

7.511

3.790

3.721

2010

7529

3796

3733

2008

7452

2007

7655

2000

5955

1990

5082


 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  BELEDİYE BAŞKANIMIZ AYDIN GÜNGÖRün 10 KASIM MESAJI: Türk Ulusu Büyük Önderini asla unutmayacak, tarihinde ve gönlünde daima yaşatacaktır. Cumhuriyetimizin kurucusu, Çağdaş Türkiye’nin mimarı, Büyük Komutan ve Eşsiz Devlet Adamı Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 68. yılında sevgi, saygı ve şükranla anıyorum. Büyük Önderimiz, sarsılmaz iradesi ve halkından aldığı güçle ... (devamı)

 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  GÜLÜÇ BELEDİYE BAŞKANIMIZ AYDIN GÜNGÖR’ÜN MESAJI Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör yayınladığı 29 Ekim mesajında şu görüşlere yer verdi: "Cumhuriyetimizin 83. yıl dönümünü, Ulusça büyük bir coşku içinde kutladığımız bu anlamlı günde, Büyük Önderimiz Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz rahmet ve ... (devamı)

 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  GÜLÜÇ BELEDİYE BAŞKANI AYDIN GÜNGÖR ÜN BAYRAM MESAJI: Gülüç Belediyesi olarak her dini bayram arifesinde olduğu gibi bu Ramazan Bayramının arife günü olan 22 Ekim 2006 Pazar günü belde Mezarlığında Mevlid-i Şerif okutulacaktır. Mevlide katılmak isteyen vatandaşlarımız için Belediyemiz ve camii önünden otobüslerimiz kaldırılacaktır. Ebediyete göç eden yakınlarımızı anmak, onlara karşı olan manevi ... (devamı)

 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  BAŞBAKANIMIZ R.TAYYİP ERDOĞAN BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ... Bir dizi açılış için Kdz. Ereğli’ye gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle geldiği ERDEMİR stadındaki toz yüzünden 10 dakika gecikmeli indi. Alana indikten sonra Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, Kaymakam Osman Ekşi, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Alaplı Belediye Başkanı Faruk Çaturoğlu ve Gülüç Belediye Başkanımız ... (devamı)

 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  EN KÜÇÜK BELEDİYE BAŞKANI... 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Beldemizde bulunan Yunus Emre Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri, Belediye Başkanımız Aydın GÜNGÖR’ü makamında ziyaret etti. Temsili olarak belediye başkanlığı koltuğuna oturan Simay AYÇİÇEK isimli minik öğrencinin; kimsesiz çocuklar için ev yaptırılması, oyun parklarının çoğaltılması ve ... (devamı)

 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  YEREL BASINDA GÜLÜÇ...... “HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK” Gülüç köprüsü 7. ayda bitiyor. 2 km’lik bölünmüş yol çalışması da, önümüzdeki süreçte başlıyor. Beldede yapılan doğalgaz çalışmalarının da kısa süre tamamlanması planlandığını söyleyen ve beldesini “Parlayan bir yıldız” olarak niteleyen Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör, “Sosyal tesisi Türk Metal ... (devamı)

 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  ERDEMİR GENEL MÜDÜRÜ MÜDERRİSOĞLU BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ. Erdemir Genel Müdürü Aydın Müderrisoğlu’ nun Bölge yöneticilerine yaptığı ziyaretler devam ediyor: Genel Müdür Aydın Müderrisoğlu dün, Gülüç Belediye Başkanımız Aydın Güngör’ü makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen görüşmede, Başkanmızı Aydın GÜNGÖR, Genel Müdür’e belediye hakkında bilgi verirken, devam eden ... (devamı)

 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  GÜLÜÇ’TE DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLADI. Doğalgaz çalışmalarına başlandığı belirten Gülüç Belediye Başkanımız Aydın Güngör, kışa kadar çalışmaların tamamlanarak, doğalgazın verilmeye başlanacağının müjdesini verdi. Belediye Başkanımızın yaptığı açıklamada, yüklenici firma tarafından doğalgaz altyapı çalışmalarının başlatıldığını söyledi. İnsan hayatına zarar vermeyen, çevre dostu ve ... (devamı)

 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  BELEDİYEMİZDE DOĞALGAZ ŞEBEKESİ İNŞAATI YAPIM ÇALIŞMALARINA KURBAN KESİLEREK TÖRENLE BAŞLANDI. Yüklenici firma tarafından yapım işinin kazasız ve sorunsuz gerçekleşmesi amacıyla kurban kesildi.Belediye Başkanımız Aydın Güngör çalışmaların başlamasından duyduğu memnuniyeti belirterek, `Doğalgaz insan sağlığına zarar vermeyen, çevre dostu, çağdaş bir enerji türüdür. Bundan beldenin de ... (devamı)

 •  ( GÜLÜÇ BELEDİYESİ|EREĞLİ|ZONGULDAK)

  GÜLÜÇ HALK KÜTÜPHANESİ BELEDİYEMİZE DEVREDİLDİ. Yeni belediye kanunu gereği ilçe ve beldelerdeki kütüphanelerin yerel yönetimlere devri işlemi başladı. Kilimli, Çatalağzı ve Gökçebey’den sonra, Gülüç Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kültür Bakanlığı’na bağlı Halk Kütüphanesi de Gülüç Belediyesi’ne verildi. Düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Belediye Başkanımız Aydın ... (devamı)

GÜLÜÇ BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 11)
ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 11)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 9)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 7)
Seçim Sonuçları

2014 Yılı

Kazanan Parti: (CHP)

Seçmen Sayısı: 

5.120

Katılım: 

%91.48

  Parti Oy %

AKPARTİ

1.534

33.92 

BBP

50

1.11 

CHP

1.620

35.82 

DSP

56

1.24 

MHP

1.242

27.46 

SAADET

21

0.46 

Diğer

0

0.00 


GÜLÜÇ BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

Preview by Thumbshots.org

Preview by Thumbshots.org

Preview by Thumbshots.org

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Gülüç Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.