GÜLLÜ Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

GÜLLÜ BELEDİYESİ


HÜSEYİN ÖNCEL
Güllü
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (276) 474 30 30
Faks:  (276) 474 3030

www.gullu.bel.tr

İlçe Merkezine: 30 km

İl Merkezine: 55 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

1.020

512

508

2011

1.035

518

517

2010

1029

514

515

2009

1.010

508

502

2008

1026

2007

1079

2000

1993

1990

2350

1985

1760

1980

1620


  •  ( GÜLLÜ BELEDİYESİ|EŞME|UŞAK)

    Güllü kasabasında GÜLLÜ CAMİ YAPMA VE YAŞATMA DERNEĞİ kurularak eylül ayında caminin yıkılmak üzere olan çatısını değiştirme kararı aldı bu kararın belediyede yanında olarak her türlü desteği verme tahüdünde bulundu. Ancak şu anda toplanan para 70 bin tl civarında olduğu için halen yeterli değildir. Bu sebeble BAŞKAN YARDIMCISI AVNİ KASAP CAMİ İÇİN DİLENÇİLİK YAPMANIN BİR ŞEREF VE ONUR KAYNAĞI ... (devamı)

  •  ( GÜLLÜ BELEDİYESİ|EŞME|UŞAK)

    Güllü kasabasında GÜLLÜ CAMİ YAPMA VE YAŞATMA DERNEĞİ kurularak eylül ayında caminin yıkılmak üzere olan çatısını değiştirme kararı aldı bu kararın belediyede yanında olarak her türlü desteği verme tahüdünde bulundu ancak şu anda toplanan para 70 bin tl civarında olduğu için halen yeterli değildir bu sebeple beldemiz halkı ve hayır sever tüm vatandaşların yardımlarını bekliyoruz.

  •  ( GÜLLÜ BELEDİYESİ|EŞME|UŞAK)

    Beldemiz sakinlerinden MUSTAFA ÇAKAL ve eşi Yeter ÇAKAL kendi arazilerinde sondaj kuyusu açtırarak Belediyemize hibe yaptılar.Kendileri bu işin yapılmasıyla büyük bir mutluluk duyduklarını ve insanların bu suyu içmesiyle her zaman mutlu olacaklarını ifade ederek insanlara olan sevgilerini ortaya koydular.

GÜLLÜ BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 1)
Seçim Sonuçları

GÜLLÜ BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

GÜLLÜ BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

Preview by Thumbshots.org

WWW.GULLU.BEL.TR

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Güllü Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.