İLYASLI Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

İLYASLI BELEDİYESİ


ALİ ERTUĞRUL
İlyaslı
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (276) 259 20 14
Faks:  (276) 259 21 16-20

www.ilyasli.bel.tr

İlçe Merkezine: 25 km

İl Merkezine: 25 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

1.965

954

1.011

2011

1.963

946

1.017

2010

2035

987

1048

2009

2.091

1.011

1.080

2008

2128

2007

2205

2000

2111

1990

2247


 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  İHALE İLANI İLYASLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI Belediyemize ait Kayalı dere Caddesi,Lale Sokak,Gül Sokak düzenlemesi için beton parke taşı taşı alımı işi 4734 sayılı Kanunun 19.Maddesine göre Açık ihale usulü ile ihale edilecektir. 1-İdarenin a) Adresi :İlyaslı Kasabası Merkez/uşak b) Telefon ve faks numarası :0.276. 259 20 14-0.276.259 21 16 c) Elektronik posta adresi ... (devamı)

 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  Uşakın İlyaslı Beldesinde, Belediyede personel şefi olarak çalışan Ziya Güvenç, İlyaslı Belediyesi,Anadolu Üniversitesi Resim Kulübünün desteğiyle resim sergisi açtı. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Sergi Salonundaki resim sergisinin açılışını Vali Kayhan Kavas,Uşak Belediye Başkanı Mesut Apaydın İlyaslı Belediye Başkanı Ali ERTUĞRUL Uşak Milletvekili Ahmet Çağlayan gerçekleştirdi. Sergiyi gezen ... (devamı)

 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  Belediye başkanı Ali ERTUĞRUL, İlyaslı halkını Hayvancılık Organize Bölgesine sahip çıkmaya çağırarak “Belediyenin ve halkın geleceği bu projeye bağlı” dedi Uşak merkeze bağlı İlyaslı Beldesinin AK Parti’li Belediye Başkanı Ali ERTUĞRUL, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İlyaslı’da imkanları israf etmeden, akılcı bir şekilde ileriyi görmeye çalışarak bir ... (devamı)

 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  Belediyemiz vatandaşlarımızın konut ihtiyaçlarını en ekonomik yoldan karşılayabilmeleri için, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Belediyemiz işbirliği sayesinde aşağıdaki şartları taşıyan vatandaşlarımıza anket formunda belirtilen tercihleri doğrultusunda toplu halde konut yaptırılacaktır. Müracaat edeceklerin kendisine, eşine ve çocuklarına ait konutu olmaması şartı aranmaktadır. Toplu ... (devamı)

 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  Belediyemiz kasabamız halkının cevre temizliğini daha düzgün bir ortamda çöplerini muhafaza edebilmesi için,kasabamız halkına hizmet açısından çöp konteyneri satın almıştır...

 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  İLYASLI KASABASINDA KURULACAK OLAN HAYVANCILIK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İÇİN İLYASLI BELEDİYE BAŞKANI ALİ ERTUĞRUL'UN YENİ ASIR GAZETESİNDE YAYINLANAN HAYVANCILIK ORGANİZE SANAYİNİN ÖNEMİ HAKKINDA AÇIKLAMALARI

 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  Belediyemiz 7 km uzaklıkta bulunan Yeşilyurt Mahallesi yolu asfalt çalışmalarını tamamladı.

 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  İlyaslı Belediyesi Kasabamızda Hayvancılığın geliştirilmesini yönünde Beldemizde Hayvancılık Organise Sanayi Bölgesi Kurulması Yönünde çalışmalarına Hız vermiştir.

 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  İLYASLI BELEDİYE BAŞKANI ALİ ERTUĞRUL YURT DIŞINA ZİYARETLERDE BULUNMAYA GİTTİ. BU ZİYARETLER NETİCESİNDE İLYASLI SAĞLIK OCAĞINA BİR ADET ULTURASYON CİHAZI TEMİNİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

 •  (İLYASLI BELEDİYESİ|UŞAK)

  BELEDİYEMİZ YÖREMİZİN TANITILMASI AMACI İLE VERMİŞ OLDUĞU YEMEĞE KATILIM BEKLENENİN ÜSTÜNDE GERÇEKLEŞTİ KATILAN MİLLET VEKİLLERİMİZDEN YÖREMİZ MUTFAĞINDAN OLAN BÜKME VE KATMER YAPARKEN GÖRÜNTÜSÜ

İLYASLI BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 2)
ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 8)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 1)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 30)
İLYASLI (Fotoğraf Sayısı: 4)
SAĞLIK DCAĞI (Fotoğraf Sayısı: 5)
İLYASLISPOR (Fotoğraf Sayısı: 2)
İLYASLI İLKÖĞRETİM OKULU (Fotoğraf Sayısı: 9)
BELDE MUHTARI (Fotoğraf Sayısı: 3)
İNTERNET CAFE (Fotoğraf Sayısı: 5)
Seçim Sonuçları

İLYASLI BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

İLYASLI BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

İLYASLI BELEDİYESİ

Preview by Thumbshots.org

İLYASLI GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, İlyaslı Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.