YENİÇİFTLİK Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

YENİÇİFTLİK BELEDİYESİ


KADİR BAYRAM ÜNAL
Yeniçiftlik
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (282) 644 17 10-11
Faks:  (282) 644 17 09

İlçe Merkezine: 12 km

İl Merkezine: 30 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

7710

3678

4032

2011

7356

3514

3842

2010

7123

3413

3710

2008

7063

2007

5650

2000

6149

1990

3721


  •  ( YENİÇİFTLİK BELEDİYESİ|MARMARAEREĞLİSİ|TEKİRDAĞ)

    YENİÇİFTLİK BELEDİYESİNİN TÜRKMENLİ GÖLETİNDEN SU GETİRME ÇALIŞMASI Yeniçiftlik Belediyesi özellikle yaz aylarında artan talebi rahatlatmak için Türkmenli Göletinden su getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.Belediye Başkanı Kadir ÜNAL yaptığı açıklamada "Özellikle yaz aylarında nüfus sayımız artıyor. Dolayısıyla su ihtiyacı da artıyor.İhtiyacı karşılamak üzere Türkmenli Göletinden kasabamıza ... (devamı)

YENİÇİFTLİK BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 5)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 3)
Seçim Sonuçları

YENİÇİFTLİK BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Yeniçiftlik Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.