KANLICA Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

KANLICA BELEDİYESİ


MEHMET KARACA
Kanlıca
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (384) 484 56 01
Faks:  (384) 484 55 67

http://www.kanlica.bel.tr/

İlçe Merkezine: 8 km

İl Merkezine: 100 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

635

347

288

2011

659

355

304

2010

710

380

330

2009

735

389

346

2008

773

2007

786

2000

2085

1990

1826


 •  ( KANLICA BELEDİYESİ|KOZAKLI|NEVŞEHİR)

  Belediyemiz ve İller Bankası Kayseri Bölge Müdürlüğü tarafından ihalesi yapılarak satın alınan İçme Suyu Paket Arsenik Arıtma tesisi yaklaşık 1 ay kadar önce faaliyete girmiştir.Kasabamız halkı artık gönül rahatlığı ile suyu içebilirler.Kasabamıza hayırlı olsun .

 •  ( KANLICA BELEDİYESİ|KOZAKLI|NEVŞEHİR)

  İşte Belediyemizin Eğitime verdiği önem ve destek.Belediyemiz tarafından Kasabamzı İlköğretim okulu yanında bulunan eski Okul binasının tamir ve tadilatını yaparak teknoloji odası olarak öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz.Belediyemizin Eğitime verdiği destek devam edecektir.

 •  ( KANLICA BELEDİYESİ|KOZAKLI|NEVŞEHİR)

  CUMHURRİYETİN TEMELİ KÜLTÜRDÜR M.Kemal ATATÜRK işte bu ilkeye inancımız ,Kasabamızda yıllar önce yapımına başlanılmış fakat birtürlü yapılamamış ve inşaat halinde kalımış, kasabamız halkının gözünde virane olarak görünen Kasabamızın meydanında bulunan Kütüphane binası Belediyemiz İmkankarınce ve hiçbir yardım alınmadan yapılmıştır.Yeni düzenleme Yapılarak Kültür Merkezi haline ... (devamı)

 •  ( KANLICA BELEDİYESİ|KOZAKLI|NEVŞEHİR)

  İşte kasaba halkının hzur ve refahı için çalıştığımız bir ürün daha bizler burada halkımız için var olduğumuzu göstermek işte bizim duygu ve düşüncelerimiz sorun değil çözüm üretmek için buradayız kasaba halkımıza hayırlı uğurlu olmasını bizi seven gönül veren dostlarımızın taktir etmesi gerektiği yada görmek istediği bu . Bunu hepbirlikte paylaşalım paylaşmak insanlığın temelinde vardır.

 •  ( KANLICA BELEDİYESİ|KOZAKLI|NEVŞEHİR)

  Kanlıca belediyesi olarak ğöreve başladığımızdan bugüne kadar pek çok iyi şeylere imzalar attık.Bize bırakılan kırık dökükleri eksikleri tamamlamaya çalıştık ve halkımızda şahittir pek çoğunu yaptık.Halkım her şeyin iyisine laiktir onun için her şeyin iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.Şimdiye kadar yaptıklarımız bundan sonraki yapacaklarımızın teminatıdır.Halkımızın sağlıklı ulaşımını sağlamak ... (devamı)

KANLICA BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 6)
ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 5)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 1)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 52)
Seçim Sonuçları


KANLICA BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

KANLICA KASABASI WEB SİTESİ

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Kanlıca Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.