ÖREN Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

ÖREN BELEDİYESİ


KAZIM TURAN
Ören
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (252) 532 26 47
Faks:  (252) 532 26 47

www.orenbelediyesi.com

İlçe Merkezine: 50 km

İl Merkezine: 125 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

2.919

1.408

1.511

2011

2.861

1.394

1.467

2010

2867

1391

1476

2009

2.991

1.452

1.539

2008

3211

2007

2346

2000

2575

1990

1865


 •  ( ÖREN BELEDİYESİ|MİLAS|MUĞLA)

  ÖREN’ E 4 YILDIZLI OTEL Ören’ in ilk dört yıldızlı oteli Hotel Silvanus’ un açılışı için geriye sayım başladı. 2011 Yaz Sezonu’ nda açılışını bir kokteylle süsleyecek olan Hotel Silvanus’ un 60 Oda kapasitesi bulunuyor. İzmir Karşıyaka’ da Mali Müşavirlik yapan ve bir tesadüf sonucu yirmi yıl önce yazlık satın almak amacıyla Ören’ e gelen Çorum ... (devamı)

 •  ( ÖREN BELEDİYESİ|MİLAS|MUĞLA)

  ÖREN TRT EKRANLARI’ NDA! TRT’ nin yayın organlarından TRT ANADOLU’ da bu Çarşamba’ nın konuğu, Ören Belediye Başkanı Kazım Turan olacak. TRT Anadolu’ nun canlı yayın olarak sunulan programı, 22 Haziran 2011 Çarşamba Günü saat 11:15 ile 12:00 arasında gerçekleşecek. Yurtdışından da izlenebilen TRT Anadolu, her kesimden izleyici gurubuna sesleniyor. TRT ... (devamı)

 •  ( ÖREN BELEDİYESİ|MİLAS|MUĞLA)

  Tolga Çandar Ören Belediyesi’nde CHP Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı Tolga Çandar, Ören Belediye Binası’ nda, Başkan Kazım Turan’ı Makamı’nda ziyaret etti. CHP nin Milas İlçe ve Ören Belde Kuruluşları’ ndan bazı CHP Yöneticileri’ nin de katıldığı ziyaret, karşılıklı fikir alışverişi içinde geçti. Ören Belediye Başkanı Kazım Turan’a, CHP Genel Başkanı ... (devamı)

 •  ( ÖREN BELEDİYESİ|MİLAS|MUĞLA)

  ÖREN’ İ GELİŞTİRECEK DEĞİŞİM FİKİRLERİ Ören Belediyesi, Ören Beldesi’ ne yeni bir çehre kazandırmak için yeni, farklı ama uygulanabilir değişiklikleri içeren projeye ödül verecek! “Ören’i değiştirecek ve geliştirecek olan yine ÖRENLİ’ lerdir!” Felsefesiyle Ören’ de yaşayan herkesin bir fikri olabileceği düşüncesinden hareketle yola çıkan Ören ... (devamı)

 •  ( ÖREN BELEDİYESİ|MİLAS|MUĞLA)

  ÖREN’ DE CHP % 60 İLE REKOR KIRDI Ören’ de kullanılan geçerli oyların %60,2 ni CHP alarak, Muğla rekorunu kırdı. Muğla ortalaması %45,9 olan CHP oyları, İlçeler bazında %56 ile Bodrum, % 54 ile Marmaris, % 53 ile Datça’ da üst seviyelere ulaşırken, beldelerde ise üst seviyeye % 60,2 ile Ören Beldesi ulaştı. 9 Mayıs ` ta yapılan CHP MUĞLA Miting’inde Kemal Kılıçdaroğlu ... (devamı)

 •  ( ÖREN BELEDİYESİ|MİLAS|MUĞLA)

  MELİH CEVDET ANDAY ŞİİR ÖDÜLÜ ÖZDEMİR İNCE’NİN Türkiye Yazarlar Sendikası ile Ören Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Melih Cevdet Anday Şiir Ödülü’ne “Keskindoreke Fındınfalava” adlı şiir kitabıyla Özdemir İnce değer bulundu. Gülten Akın, Doğan Hızlan, Ataol Behramoğlu, Eray Canberk, Egemen Berköz, Refik Durbaş ve Enver Ercan’dan oluşan ... (devamı)

 •  ( ÖREN BELEDİYESİ|MİLAS|MUĞLA)

  ÖREN BELEDİYESİ WEB SAYFASI YAYINA BAŞLADI Ören Belediyesinin WEB sayfası " www.orenbelediyesi.com " adresinden yayına başladı. Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanı Kazım Turan şunları söyledi: “Günümüzde gelişen teknolojiye Ören Belediyesi olarak kayıtsız kalmamız imkansızdı. Bizler de teknolojiye ayak uydurarak, bu aracı olumlu ve daha etkili bir şekilde ... (devamı)

ÖREN BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 2)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 4)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 9)
Seçim Sonuçları

ÖREN BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

ÖREN BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

MAİL ADRESİ

Preview by Thumbshots.org

MAİL ADRESİ

Preview by Thumbshots.org

ÖREN BELEDİYESİ

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Ören Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.