ÇAMKÖY Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

ÇAMKÖY BELEDİYESİ


BEKİR ESER
Çamköy
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (252) 646 43 42
Faks:  (252) 646 89 34

http://www.camkoy.bel.tr

İlçe Merkezine: 7 km

İl Merkezine: 130 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

4.387

2.100

2.287

2011

4.185

2.035

2.150

2010

4068

1984

2084

2009

3.940

1.913

2.027

2008

3977

2007

3891

2000

2980


  •  ( ÇAMKÖY BELEDİYESİ|FETHİYE|MUĞLA)

    Belediyemiz Türbe Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi yol genişletme çalışmaları yapılmıştır. Bu çalışmada, yol boyunca toplam 1200 m. çift taraflı sulama arığı (küçük su kanalları) yapılmıştır. Arkların tamamı belediye işçileri tarafından yapılarak maliyet en aza indirilmeye çalışılmıştır. Yaptığımız işlerde işin mahiyetini an az maliyetle, uzun vadeli ve en kalıcı şekilde yapmak düşüncesi ile, ... (devamı)

  •  ( ÇAMKÖY BELEDİYESİ|FETHİYE|MUĞLA)

    Çamköy belediyesi internet sitesi güncellendi. Fethiye ilçesinde, Fethiye Belediyesinden sonra kurulan ilk belediye sitesi olan Çamköy Belediyesi internet sitesi yenilendi. http://www.camkoy.net adresinde hizmet veren internet sitesinde; Çamköy beldesi ve belediyesi hakkında herşeyi bulabilirsiniz. Ziyaretçi Defterine görüşlerinizi yazabilirsiniz. Çamköy Belediye Başkanı Bekir ESER; "Halkımıza ... (devamı)

ÇAMKÖY BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 1)
Seçim Sonuçları

ÇAMKÖY BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

ÇAMKÖY BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

ÇAMKÖY BELEDYE BAŞKANLIĞI

Preview by Thumbshots.org

ÇAMKÖY İLKÖĞRETİM OKULU

Preview by Thumbshots.org

FETHİYE HABER

Preview by Thumbshots.org

FETHİYE KAYMAKAMLIĞI

Preview by Thumbshots.org

KARAÇULHA SİTESİ

Preview by Thumbshots.org

ONPARMAK BİLGİSAYAR

Preview by Thumbshots.org

YÖRÜK OBALARI

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Çamköy Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.