BOSTANBAŞI Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

BOSTANBAŞI BELEDİYESİ


HASAN AYDOĞAN
Bostanbaşı
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (422) 481 47 88
Faks:  (422) 481 47 89

İlçe Merkezine: 3 km

İl Merkezine: 8 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

9.484

4.692

4.792

2011

8.700

4.154

4.546

2010

7108

3506

3602

2009

6.872

3.215

3.657

2008

6744

2007

5337

2000

4092

1990

2212


 •  ( BOSTANBAŞI BELEDİYESİ|YEŞİLYURT|MALATYA)

  BOSTANBAŞI BELDESİNE BELEDİYE BAŞKANIMIZ HASAN AYDOĞAN FORD RANGER ÇİFT KABİNLİ PİKAP ARAÇ KAZANDIRMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADIĞINI SÖYLEDİ.ARAÇ BELEDİYEMİZE İLAÇLAMA, SU ARIZA VE SU TAKİBİ İŞLERİNDE YARDIMCI OLACAKTIR. BOSTANBAŞI HALKINA UĞURLU OLMASINI DİLEDİ.

 •  ( BOSTANBAŞI BELEDİYESİ|YEŞİLYURT|MALATYA)

  BARGUZU CADDESİNİN BİR KISMINDA YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASI YAPILMASI VE 28 METRE UZUNLUĞUNDA TAŞ DUVAR TUĞLA DUVAR ÖRÜLDÜ.

 •  ( BOSTANBAŞI BELEDİYESİ|YEŞİLYURT|MALATYA)

  POLİS OKULU ARKASINDA 320 METRE UZUNLUĞUNDA KANALİZASYON DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI: Polis okulu arkasında daha önce yapılan kanalizasyon şebekesi sürekli tıkanıklık yaptığından yetersiz kalmaktadır. Tıkanıklıktan dolayı belediye başkanımız Devletimizin kurumu olan polis okulunun gördüğü zararın bir an önce giderilmesi için şebekenin değiştirilmesini istemiştir.

 •  ( BOSTANBAŞI BELEDİYESİ|YEŞİLYURT|MALATYA)

  YAKINCA CADDESİNDE 200 mt LİK KANALİZAYON HATTINDA TAMİRAT VE DEĞİŞTİRME YAPILDI: Beldemizde yakınca caddemizde sürekli kanalizasyon tıkanıklıkları olduğundan, atık sular yol üzerine ve çevresine taşmaktadır. Söz konusu nedenlerden dolayı halkımızın ve çevrenin atık sulardan hasta olmaması için belediye başkanımız Hasan AYDOĞAN bir an önce halkımıza verilen zarırın giderilmesi için bölgede 200 ... (devamı)

BOSTANBAŞI BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 8)
Seçim Sonuçları

BOSTANBAŞI BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Bostanbaşı Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.