AKÇADAĞ BELEDİYESİ


ALİ KAZGAN
Akçadağ
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (422) 417 10 36
Faks:  (422) 417 12 05

www.akcadag.bel.tr


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2015

27.437

13.216

14.221

2014

29.573

14.299

15.274

2013

32260

15692

16568

2012

7.055

3.545

3.510

2011

8.081

3.691

4.390

2010

7564

3757

3807

2009

7.762

3.823

3.939

2008

8948

2007

8427

2000

13432

1990

10839


 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  Akçadağ Belediye Başkanlığına ait resmi qeb sitesi yayına başlamıştır. İki aydır test yayını yapan sitemiz www.akcadag.bel.tr adresinde yayına başladı.

 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  Akçadağ ilçemize TOKİ tarafından yaptırılan konutların resmi açılışı Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞANın Malatya ilimizi ziyareti sırasında resmen açılışı yapıldı. Çevre düzenlemesi tamamlanan konutların açılışına Uydu Bağlantısı ile bağlanarak sayın Kaymakamımız Kamuran TAŞBİLEK ve Belediye Başkanımız İbrahim KOŞARın katıldığı tören ile konutların açılışı yapıldı. Konutlara yerleşen ve ... (devamı)

 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  Akçadağ İlçesi Kameralarla görüntülenmeye başlandı. Teknolojinin hızla geliştiği ve genişlediği günümüzde bu hıza ayak uydurmak için başlattığımız atak devam ediyor. Seçimlerden sonra Akçadağ Belediyesi içersindeki tüm bürolar ve ofislerin bilgisayar donanımları tamamlandıktan sonra Akçadağ İlçe Emniyet Amir Vekili Başkomiser Cüneyt ÇİÇEKin başlattığı ve vatandaşlarımızın desteği ile İlçe ... (devamı)

 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  Süzerin isim yaşatılacak İstanbulda dün vefat eden Malatyalı işadamı Hasan Süzerin isminin, doğum yeri olan Malatyanın Akçadağ İlçesinde bir parka ya da caddeye verileceği belirtildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Akçadağ Belediye Başkanı İbrahim Koşar, "Hemşehrimiz işadamı Hasan Süzer, değerli bir büyüğümüzdü. Vefatı tüm Akçadağlıları derinden üzdü. Başta Akçadağ Kültür ve Sanat Festivali ... (devamı)

 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  Belediye Baskanimiz Ibrahim KOSAR Malatya Belediyeler Birligi 2.Basvekilligine Seçildi Malatya Belediyeler Birliginde Seçim Baskanligini Cemal Akinin yaptigi Malatya Belediyeler Birliginin Meclisi Nisan Ayi ilk Toplantisi’ni 17 Nisan Pazartesi günü gerçeklestirdi. Malatya Belediye Meclis Salonu’nda saat 14.00’da Belediye Baskani Cemal Akin ... (devamı)

 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  2006 YILININ TÜM TÜRKİYE,DÜNYA''YA,İSLAM ALEMİNE VE VATANDAŞLARIMA BARIŞ HUZUR SAĞLIK ESENLİK GETİRMESİNİ,UMUTLARIN SON BULMADIĞI YENİ ÜMİTLERİN YEŞERDİĞİ BİR YIL OLMASI DİLEKLERİMLE İBRAHİM KOŞAR AKÇADAĞ BELEDİYE BAŞKANI

 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  TOKİ Başkanlığının Akçadağ İlçemizin Aktepe Mahallesi Hecek Mevkiine yaptırmış olduğu toplu konut inşaatı bitmiştir.Biten daireler satışa sunulmuştur.

 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  Akçadağ Belediyespor takımı bünyesinde oluşturulan Çim Hokey Takımımız Ankara'da yapılan Türkiye Şampiyonası karşılaşmaları sırasında Türkiye dördüncüsü olmayı başarmıştır. 03.07.2005 tarihinde yapılacak olan Türkiye Final karşılaşmalarına hazırlanmakta olan Çim Hokey Takımımızın çalışmalarına destek olan Antranör Volkan, Mahmut Hoca ve İbrahim ÜLGER'e çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür eder. ... (devamı)

 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  İlzemizde bu güne kadar hizmetten yoksun kalan semntlerimiz olan Gürden,Kuspınarı,Ganideresi ve bunun gibi bir koç yerleşim merkezlerine bu güne kadar gitmeyen hizmetler biz göreve geldikten sonra içme suyu,kanalizasyon,yol gibi acil yapılması gereken hizmetler yapılmıştır. Halkımızın sosyal ve gündelik ihtiyaçlarının karşılanması için gereken hizmetler ise imkanlar ölçüsünde zamanla tamamlanarak ... (devamı)

 •  (AKÇADAĞ BELEDİYESİ|MALATYA)

  İlçemiz Çarşı meydanında kullanılmaz bir durumda atıl olan umuma açık olan tuvalet yeniden restore edilerek lüks bir tuvalet konumuna getirilerek hizmete açılmıştır.

AKÇADAĞ BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 30)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 54)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 24)
TARIM (Fotoğraf Sayısı: 5)
HAYVANCILIK (Fotoğraf Sayısı: 3)
EĞİTİM KURUMLARI (Fotoğraf Sayısı: 5)
KAMU KURUM VE KURULUŞLARI (Fotoğraf Sayısı: 5)
Seçim Sonuçları

2014 Yılı

Kazanan Parti: (AKPARTİ)

Seçmen Sayısı: 

24.953

Katılım: 

%89.05

  Parti Oy %

AKPARTİ

10.079

46.48 

BBP

76

0.35 

BTP

34

0.16 

CHP

6.550

30.21 

DSP

4

0.02 

HDP

1.140

5.26 

MHP

3.497

16.13 

SAADET

305

1.41 

Diğer

0

0.00 


AKÇADAĞ BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

AKÇADAĞ ÇOK PROGRAMLI LİSESİ

Preview by Thumbshots.org

AKÇADAĞ DEVLET HASTANESİ

Preview by Thumbshots.org

AKÇADAĞ KAYMAKAMLIĞI

Preview by Thumbshots.org

AKÇADAĞ LİSESİ

Preview by Thumbshots.org

AKÇADAĞ MESLEK YÜKSEK OKULU

Preview by Thumbshots.org

AKÇADAĞ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Preview by Thumbshots.org

AKÇADAĞ ZİYA GÖKALP İLKÖĞRETİM OKULU

Preview by Thumbshots.org

ARAÇ SORGULAMA-CEZA PUANI SORGULAMA

Preview by Thumbshots.org

ÇATYOL LİSESİ

Preview by Thumbshots.org

TC KİMLİK NO SORGULAMA

Preview by Thumbshots.org

TİGEM SULTAN SUYU HARASI

Preview by Thumbshots.org

VERGİ NUMARASI SORGULAMA

Preview by Thumbshots.org

YAĞMURLU KÖYÜ

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Akçadağ Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.