ZAFERTEPEÇALKÖY Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

ZAFERTEPEÇALKÖY BELEDİYESİ


ARİF TEKE
Zafertepeçalköy
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (274) 325 20 03
Faks:  (274) 325 20 51

www.zafertepe.bel.tr

İlçe Merkezine: 19 km

İl Merkezine: 65 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

1.158

591

567

2011

1.300

651

649

2010

1393

689

704

2009

1.556

766

790

2008

1647

2007

1839

2000

2449

1990

2072


 •  ( ZAFERTEPEÇALKÖY BELEDİYESİ|ALTINTAŞ|KÜTAHYA)

  BU GÜN BİR YILI DAHA GERİDE BIRAKARAK YENİ UMUTLARLA,BEKLENTİLER VE HEYECANLA YENİ BİR YILA GİRİYORUZ.2010 YILININ KASABAMIZA,ÜLKEMİZE VE TÜM İNSANLIK ALEMİNE DOSTLUK,BARIŞ,MUTLULUK,SAĞLIK VE BAŞARI GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM. AÇLIK,YOKSULLUK,SAVAŞ,ŞİDDET VE TÜM KÖTÜLÜKLERDEN ARINMIŞ,SEVGİ,HOŞGÖRÜ VE BARIŞIN EGEMEN OLDUĞU BİR DÜNYADA YAŞAYABİLMEK,GELECEK KUŞAKLARA DAHA GÜZEL BİR DÜNYA ... (devamı)

 •  ( ZAFERTEPEÇALKÖY BELEDİYESİ|ALTINTAŞ|KÜTAHYA)

  ****......BELDEMİZ GELİŞİYOR VE GÜZELLEŞİYOR******........ KASABAMIZ TARİHİ ANLAMDA BÜYÜK ÖNEM ARZETTİĞİ İÇİN VE YOĞUN ZİYARETÇİ KABUL ETİĞİNİNDEN DOLAYI GELEN MİSAFİR VE ÖĞRENCİLERİMİZİN KASABAMIZDA BİRAZ DAHA FAZLA EĞLENMESİ VE ESNAFIMIZA BİRAZCIKTA OLSA FAZLA KATKI SAĞLAMAK HEMDE FİZİKİ GÖRÜNÜMÜN DEĞİŞMESİ VE BÖLGEDE KASABAMIZIN ADININ BİRAZ DAHA SES GETİREBİLMESİ ADINA BELEDİYE PARKIMIZIN ... (devamı)

 •  ( ZAFERTEPEÇALKÖY BELEDİYESİ|ALTINTAŞ|KÜTAHYA)

  .....HÜRRİYET MAHALLEMİZ KANALİZASYONUNA KAVUŞTU..... "DURMAK YOK HİZMETE DEVAM DEMİŞTİK" "SÖZÜMÜZDE DURUYORUZ HİZMETE DEVAM EDİYORUZ" UZUN YILLARDIR BİR TÜRLÜ YAPILAMAYAN KANALİZASYON PROJELERİ NİHAYET GERÇEKLEŞTİ.ÖNCELİKLE GEÇTİĞİMİZ YILLARDA ANA KANALİZASYON DEDİĞİMİZ KASABAMIZIN TAM İÇERİSİNDEN GEÇENÇATAK DERESİNİN HER İKİ TARAFINA MODERN BİR ŞEKİLDE KANALİZASYON YAPARAK KASABAMIZI PİS ... (devamı)

 •  ( ZAFERTEPEÇALKÖY BELEDİYESİ|ALTINTAŞ|KÜTAHYA)

  KASABAMIZ ZAFERTEPEÇALKÖY,SUYUMUZUN BOL OLMASINA RAĞMEN YILLARCA SUSUZ KALMIŞ, ANCAK YAPILAN ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARIMIZ NETİCESİNDE BÜTÜN GÜZELLİKLERE LAYIK OLAN ZAFERTEPEÇALKÖY HALKI SUSUZLUKTAN KURTARILMIŞ VE ÖZLEMİNİ ÇEKTİĞİ SUYUNA KAVUŞMUŞTUR.BİZ BU ÖZLEMİ GİDERİP HALKIMIZI SUSUZLUKTAN KURTARDIĞIMIZ İÇİN BELEDİYE OLARAK MUTLU OLDUĞUMUZU İFADE ETMEK İSTİYORUZ.ZİRA BİZ HALKIMIZI MUTLU GÖRDÜĞÜMÜZ ... (devamı)

ZAFERTEPEÇALKÖY BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 2)
Seçim Sonuçları

ZAFERTEPEÇALKÖY BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

ZAFERTEPEÇALKÖY BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

NOSTALJİ GÖRÜNTÜ

ZAFERTEPEÇALKÖY KURTULUŞ SAVAŞINA TANIKLIK ETMİŞ,30 AĞUSTOS ZAFERİNİN KAZANILDIĞI TOPRKLAR ÜZERİNDE YER ALMIŞ VE KURTULUŞA MEKAN OLMUŞ,BAĞRINDA YÜZBİNLERCE ŞEHİDİMİZİ BARINDIRAN TARİHİ BİR BELDEDİR. ATATÜRK`ÜN İFADESİYLE TÜRKİYE CUMHURİYETİ`NİN TEMELLERİNİN ATILDIĞI YER OLUP 30 AĞUSTOS ZAFER HAFTASI KUTLAMALARININ MERKEZİDİR.

TÜM TARİH SEVERLERİ,TARİHİNE SAHİP ÇIKMAK İSTEYENLERİ ZAFERTEPEÇALKÖY`E BEKLİYORUZ.

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Zafertepeçalköy Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.