İMRENLER Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

İMRENLER BELEDİYESİ


AHMET REFİK ŞENÖNDER
İmrenler
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (332) 546 60 04-05
Faks:  (332) 546 65 45

www.imrenler.bel.tr

İlçe Merkezine: 7 km

İl Merkezine: 94 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

1.435

775

660

2011

1.503

800

703

2010

1623

829

794

2009

1.959

1.001

958

2008

2584

2007

1425

2000

5942

1990

4426

1985

3602

1980

2940

1975

3203

1970

3241

1965

2652


 •  ( İMRENLER BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  MÜBAREK RAMAZAN AYINDA BELEDİYEMİZİN ÖNCÜLÜĞÜNDE VATANDAŞLARIMIZLA BERABER YARDIMLAŞARAK YARDIMA MUHTAÇ AİLELERE YEMEK VERİLECEKTİR.BU ÇORBADA BENİMDE TUZUM BULUNSUN DİYEN HAYIR SEVER VATANDAŞLARIMIZ VARSA BİZZAT YADA TELEFONLA BELEDİYEMİZE BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR.LİSTELER OLUŞTURULMAYA DEVAM ETMEKTEDİR. YEMEK VERENLERİN LİSTESİ: İBRAHİM ŞİRİN 10 ... (devamı)

 •  ( İMRENLER BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  25-26 temmuz tarihlerinde kasabamızda yapılan yayla kültür festivali ve sünnet şölenimiz büyük bir ilg ive coşkuyla geçmiştir. Tüm katılan ve katılamayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.25 temmuzda imrenlerde şölen ,26 temmuzda yaylada festival yapılmıştır.Ayrıca 21 gariban ailenin çocukları bu şölen sayesinde erkekliğe ilk adımlarını atmıştır.Belediyemizde bulunan canlı web kameraları ... (devamı)

 •  ( İMRENLER BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  Belediyemizin olağanüstü meclis toplantısı bugün yapılmıştır vede;Sürekli gelişmekte olan kasabamız da ihtiyaca binayen gerek duyulması halinde imar sınırlarımız haricinde mücavir alanlarımıza hizmet götürülmesine,bu konuda Belediye Başkanı Ahmet Refik ŞENÖNDER'in yetkilendirilmesi için yapılan oylamda karar oy çokluğuyla kabul edilmiştir.

 •  ( İMRENLER BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  Biz hizmete başladıktan sonra kamera sistemi oluşturduk ve kasabasına hasret kalan vatandaşlarımızın bi nebzede olsa hasretlerini gidermek istedik.Şu anda kamera sisteminin görüntüleri resmi web sitemizde canlı olarak verilmekdedir.

 •  ( İMRENLER BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  İMRENLER İÇME SUYUNA KAVUŞUYOR. VE DE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.İÇME SUYUMUZUN KAYNAĞINI İMRENLER YAYLALARINDA BULDUK İNŞALLAH EN KISA SÜREDE BU SUYU KASABAMIZA KAVUŞTURACAĞIZ.

İMRENLER BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 3)
Seçim Sonuçları

İMRENLER BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

İMRENLER BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

ALMANYADAN

Preview by Thumbshots.org

İMRENLER BELEDİYESİ

Preview by Thumbshots.org

İMRENLER KASABASI

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, İmrenler Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.