BURUNSUZ Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

BURUNSUZ BELEDİYESİ


DURSUN GEZER
Burunsuz
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (332) 542 85 02
Faks:  (332) 542 87 25

www.burunsuz.bel.tr

İlçe Merkezine: 7 km

İl Merkezine: 90 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

599

312

287

2011

714

364

350

2010

761

393

368

2009

874

446

428

2008

590

2007

637

2000

2941

1990

1850

1985

1475

1980

1392

1975

1200

1970

1050

1965

850

1960

700


 •  ( BURUNSUZ BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  Kasabamızın en büyüyk sorunu olan alt yapı kanalizasyon yapımı na bu yıl nisan ayında başlamıştık.Allahın izniyle büyük gayretlerimizle Eylül ayı içinde tamamını yaparak bitirmiş bulunmaktayız.Kasabamız daki tüm evler şu anda kanalizasyona kavuşmuş bulunmaktadır.tüm evlerin bağlantıları yapılmakta olup,kısa sürede herkesin abone bağlantıları yaptırılacaktır.Tertemiz bir burunsuz için hep ... (devamı)

 •  ( BURUNSUZ BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  Ramazan ayı olması sebebiyle kasabamızda yaşamakta olan fakir ve muhtaç aileler tespit edilerek; büyük paketlere yağ,şeker,çay,pirinç,makarna,peynir,zeytin,salça,helva,reçel,sirke v.s ve temizlik maddelerinden oluşan toplam 150 aileye 150 paket yapılarak dağıtıldı.Mübarek ramazan ayında da muhtaç ve fakir ailelerin yanında olan belediyemiz tüm islam aleminin, ülkemiz insanlarının , ... (devamı)

 •  ( BURUNSUZ BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  Merkezi Konyada bulunan DOSTELİ yardımlaşma ve dayanışma derneği tarafından daha önceden muhtaç ailelerin tespit edilip isim listelerinin verilmesi istenmiş ve buna göre 07.04.2005 perşembe günü kasabamıza gelerek 20 aileye çeşitli yardımlarda bulundu.Belediye Başkanı Dursun GEZER yapılan yardımlardan dolayı dernek yetkililerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 •  ( BURUNSUZ BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  Kasabamızın en büyük eksikliği gideriliyor artık.Kanalizasyon yapımına 04.04.2005 tarihinde start verildi.Kasaba halkınında katılımıyla kurban kesilerek ilk kanal açılımına başlandı ve büzlerinin döşemesi yapılarak hızla devam etmektedir.

 •  ( BURUNSUZ BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  müjde 25 yıldır evlerinin tapularını alamayan vatandaşlarımızın arsa tapularını hazineden devralarak hak sahiplerine tapularını devretmeye başladık.

 •  ( BURUNSUZ BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  Kasabamızın en büyük sorunu olan KANALİZASYON yapımı start aldı.İlk olarak foseptik çukurlarının yapımına başlandı.İki adet foseptik çukurunun tamamlanmasının ardından. 04.04.2005 tarihinde de kasaba içi bağlantıları start alacak.Malzeme olarak büzlerin alımı yapılmış ve getirilmiştir.Diğer malzemelerin de (logar kalıpları,abone kalıpları,çimento,kum,döküm logar kapakları v.b.gibi)alımları ... (devamı)

 •  ( BURUNSUZ BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  Burunsuz Belediyesi çalışmalarını kış ayları olmasına rağmen tüm hızıyla devam ediyor.Bütün araçlarımız garajın tamamlanmasıyle koruma altına alınmış olup,araçların bakım ve onarımı için tamirhanesinin eksiklikleri de giderilerek bütün bakım hizmetleri personel tarafından yapılacaktır.Böylece bakım masraflarından büyük ölçüde tasarruf sağlanacaktır. Kasabamızın en önemli sorunu olan ... (devamı)

 •  ( BURUNSUZ BELEDİYESİ|HÜYÜK|KONYA)

  Burunsuz belediyesi 6 aydır boş durmuyor.Yeni düğün salonu inşaatı tamamlandı.Kapalı garaj faaliyete girdi.Meyden çeşmeliği restore edildi.Kanalisazyonda ilk adım atıldı bahara işlem tamam. Merkez camii inşatında sona gelindi .Yeni hizmet kamyonu alındı sırada çöp kamyonu var.Tüm burunsuzlu hemşehrilerime hayırlı olsun

BURUNSUZ BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 2)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 2)
Seçim Sonuçları

BURUNSUZ BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

BURUNSUZ BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Burunsuz Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.