TAŞUCU Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

TAŞUCU BELEDİYESİ


YAŞAR AÇIKBAŞ
Taşucu
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (324) 741 41 69
Faks:  (324) 741 42 55

http://www.tasucu.bel.tr/main/

İlçe Merkezine: 10 km

İl Merkezine: 100 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

8.847

4.471

4.376

2011

8.723

4.362

4.361

2010

8392

4238

4154

2009

8.700

4.357

4.343

2008

8777

2007

7820

2000

10466

1990

6743

1985

4457


 •  ( TAŞUCU BELEDİYESİ|SİLİFKE|MERSİN)

  Taşucu’ nda inşaatına başlanan Silifke Taşucu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Binası ve 200 öğrenci kapasiteli Pansiyon 5 milyon 677 TL Karşılığında Mersin İl Özel İdaresi tarafından ihale edildi. Taşucu Belediyesi tarafından Milli Eğitim Müdürlüğüne bağışlanan 21.268.87 m2 arazide Silifke Taşucu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve 200 öğrenci kapasiteli pansiyon inşaatı çalışmalarına ... (devamı)

 •  ( TAŞUCU BELEDİYESİ|SİLİFKE|MERSİN)

  Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş, Fransa Gennevillilers Belediye Başkanı Jagues Bourgoin ve diğer kardeş şehirlerin temsilcilerinin katılımıyla Bergkamen Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıda Kardeş Şehir Belediye Başkanlarına  Almanya`nın Bergkamen Belediyesi, Almanya Belediyeler Birliği Başkanı Roland Schaefer tarafından ödül verildi. 2014 yeni yıl resepsiyonunda bir araya ... (devamı)

 •  ( TAŞUCU BELEDİYESİ|SİLİFKE|MERSİN)

  Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz’in doğumu vesilesiyle kutladığımız bir Mevlid Kandili’ne daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm insanlığa örnek olarak gönderilen, karanlıkları aydınlığa dönüştüren Peygamberimizi sevmek, onu gereği gibi anlamak, manevi mirasına sahip çıkmak ve tavsiyelerine göre hareket etmekle olur. Bu duygularla, ülkemiz ve tüm ... (devamı)

 •  ( TAŞUCU BELEDİYESİ|SİLİFKE|MERSİN)

  Yeni umutlarla karşıladığımız 2014 yılının, ülkemiz için başarılı ve beklentilerin karşılandığı bir yıl olması hepimizin dileğidir. Yeni yılın başta ülkemize, tüm insanlığa huzur ve güven getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, mevcut birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olacağı inancıyla tüm hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, saygılar ... (devamı)

 •  ( TAŞUCU BELEDİYESİ|SİLİFKE|MERSİN)

  Açıkbaş, “Hayır’cı zihniyet olmasa Silifke, dünyanın atan kalbi durumuna gelebilir” Taşucu Belediye Başkanı ve AK Parti Silifke Belediye Başkan Aday Adayı Yaşar Açıkbaş, İlçede görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Göreve geldiği günden buyana yapmış olduğu hizmet ve projelerden bahseden Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş, “Taşucu beldesinde yapılması ... (devamı)

 •  ( TAŞUCU BELEDİYESİ|SİLİFKE|MERSİN)

  Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş, 3 Aralık "Dünya Engelliler Günü" nedeniyle yayınladığı mesajda, Engellilerin toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, desteklemek, önlerindeki tüm engelleri kaldırmak, kaliteli yaşam sürebilmelerini sağlamak; aynı zamanda onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğu olmalıdır . Engelli kardeşlerimizin yaşama sevincini ... (devamı)

 •  ( TAŞUCU BELEDİYESİ|SİLİFKE|MERSİN)

  Taşucu’nda altyapı, kanalizasyon ve İçme suyu şebekesi yenileme çalışmaları tamamlanan Kum Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Mansuriye Mahallesi, Yeni Mahalle’de asfalt çalışmalarının yanında kaldırım ve parke çalışmaları devam ediyor. Taşucu Belediyesi yol ve asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Taşucu’nun tüm bölgelerinde çalışmalarını sürdüren Taşucu Belediyesi, ... (devamı)

 •  ( TAŞUCU BELEDİYESİ|SİLİFKE|MERSİN)

  Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okul idarecileri ve öğretmenleri ziyaret etti.Başkan Açıkbaş 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Silifke ve Taşucu’ nda okullarda görev yapan İdarecileri ve Öğretmenleri ziyaret ederek, tatlı ve Belediye serasında yetiştirilen Begonvil çiçeği hediye etti. Başkan Açıkbaş’ a eşi Kerime Açıkbaş, Meclis Üyeleri ... (devamı)

TAŞUCU BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

 
Kayıtlı Fotoğraf Albümü Bulunamadı...
 

Seçim Sonuçları

TAŞUCU BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Taşucu Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.