ARDIÇLI Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

ARDIÇLI BELEDİYESİ


MUSTAFA KÖROĞLU
Ardıçlı
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (326) 781 32 32
Faks:  (326) 781 34 74

www.ardicli.bel.tr

İlçe Merkezine: 7 km

İl Merkezine: 70 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

4.019

2.001

2.018

2011

4.044

1.991

2.053

2010

4028

2007

2021

2009

4.090

2.056

2.034

2008

4145

2007

4018

2000

3467

1990

2529


 •  ( ARDIÇLI BELEDİYESİ|HASSA|HATAY)

  Ardıçlı Belediye spor dur durak bilmiyor.Sayın Başkan Mustafa Köroğlu nun seçimlerde söz verdiği ve bir kaç ay önce kurulan Ardıçlı Belediye Spor sergilediği oyunla göz dolduruyor.Yapılan hazırlık maçlarında Hassa Spor u 3 -2 yenen Ardıçlı Belediye Spor Sarı Seki Sporla yaptıgı maçta evimizde 4-1 lik sonuç alırken deplasmanda yapılan maçta Sarı Seki Spor u 5-3 yenmeyi başardı.Oyuncuların çok ... (devamı)

 •  ( ARDIÇLI BELEDİYESİ|HASSA|HATAY)

  Ardıçlı Belediye Başkanı Sayın Mustafa KÖROĞLU'nun seçim propagandalarında bildirdiği spor klübü sözü de can buldu.Özellikle gençlerin daha olumlu ve yararlı işlerle uğraşabilmesi ve sokaklardan uzak durması için üzerinde durulması gereken bir husus olduğunu belirten Sayın KÖROĞLU'nun bizzat talimatı ve desteği ile ARDIÇLI BELEDİYESİ SPOR KLÜBÜ kuruldu.İskenderun'a bağlı bir belde olan ... (devamı)

 •  ( ARDIÇLI BELEDİYESİ|HASSA|HATAY)

  Ardıçlı Belediye Başkanı Sayın Mustafa KÖROĞLU seçim propagandaları esnasında vadettiği projelerden birini daha geçekleştirdi.Bu proje cenazelerimizde vatandaşlarımızın zor durumda kalmasını önlemeyi amaçlayan SEYYAR MORG ve CENAZE YIKAMA ARACI idi.Geçtiğimiz günlerde gerekli bağlantılar sağlandıktan sonra araç satın alındı ve vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.Cenaze gibi zor zamanlar daha zor ... (devamı)

 •  ( ARDIÇLI BELEDİYESİ|HASSA|HATAY)

  Geçtiğimiz günlerde, özellikle öğrencilerimizi ve elbette ki onların ailelerini çok yakından ilgilendiren öğrenci servisleri geldi ve hizmete başladı.Ardıçlı Belediye Başkanı ve ekibi verdikleri sözlerden birini daha yerine getirdiler.Seçim propagandaları esnasında, Sayın Başkan KÖROĞLU ihtiyaç duyulan servis araçlarını işbaşına geldiklerinde hızla temin edecekleri sözünü vermişti.Yapılan ... (devamı)

ARDIÇLI BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 2)
ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 4)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 1)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 66)
EĞİTİM (Fotoğraf Sayısı: 2)
EKONOMİ (Fotoğraf Sayısı: 1)
Seçim Sonuçları
 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Ardıçlı Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.