PALANDÖKEN BELEDİYESİ


ORHAN BULUTLAR
Palandöken
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (442) 317 05 94-98
Faks:  (442) 315 32 03

www.palandoken.bel.tr


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2015

167.892

83.878

84.014

2014

164.146

81.969

82.177

2013

161482

80508

80974

2012

160.162

79.771

80.391

2011

159.542

78.746

80.796

2010

153031

76378

76653

2009

151.034

74.298

76.736

2008

150282

2007

148427

2000

139937

1990

73083


 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  PALANDÖKEN BELEDİYESİ, MAHALLELERİ SİL BAŞTAN YAPIYOR 2010 Yılı yaz sezonuna hızlı giren Palandöken Belediyesi, bölgesin deki Mahalleleri Sil Baştan yaptığı çalışmalarına Hacı Salih Mahallesini de ekledi. Hacı Salih Efendi Mahallesinde titizlikle sürdürülen asfaltlama, karo ve bordür çalışmaların da sona yaklaştı. Palandöken İlçesin de altyapısı tamamlanan her mahalle de ve her sokakta ... (devamı)

 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  HACI AHMET BABA MAHALLESİ’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR Her hafta bir mahalleyi ziyaret ederek, sorunları yerinde tespit eden Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, yeni bir mahalle olmasına rağmen altyapı olarak en çok eksiği bulunan mahalleler arasında yer alan Hacı Ahmet Baba Mahallesi’ndeki karo, bordür ve standartlara uygun atılan seri asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. ... (devamı)

 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  ÇEVRE VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN PALANDÖKEN BELEDİYESİNE SEMİNER… İl Çevre ve Orman Müdürü Muammer Toraman, kurumda görev yapan uzmanlarla birlikte Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutları, sunumdan önce makamın da ziyaret ederek, çevre kanununda yapılan düzenlemelerle ilgili bilgi verdi. Daha sonra İl Çevre Orman Müdürlüğü uzmanları Palandöken Belediyesi Encümen salonunda çevresel ... (devamı)

 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  BAŞKAN BULUTLAR, ÇEPERLİ MAHALLESİN DE ÇIKAN OT YANGININI BİZZAT TAKİP ETTİ Palandöken Belediyesi sınırları içerisin de yer alan Çeperli Mahallesin de çıkan yangında ortak kullanılan ambarda Yıldırım ve Artık ailelerine ait 800 bağ ot kül olurken yine ambarda bulunan saman, korunga ve buğday zarar gördü. Dün sabah saatlerinde ilçeye 24 kilometre uzaklıkta bulunan Çeperli Mahallesin de (köy) ... (devamı)

 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  BAŞKAN BULUTLAR, EVET DİYEN VATANDAŞA KARANFİL DAĞITTI Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, 12 Eylül’de gerçekleştirilen halkoylamasının ardından bugün teşekkür turuna çıktı. Beraberinde AK Parti Erzurum İl Başkanı Murat Kılıç, Palandöken İlçe Başkanı Fatih Yeşilyurt, AK Parti Palandöken Kadın Kolları Başkanı Saniye Tokta ve Gençlik Kolları Başkanı Recep Polat’la birlikte ... (devamı)

 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  BAŞKAN BULUTLAR, REFERANDUM SONUÇ’UNU DEĞERLENDİRDİ Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Pazar günü yapılan referandum sonuç’unu değerlendirdi. Belediye Başkan Orhan Bulutlar, sonuç değerlendirmesinde, "Öncelikle, Pazar günü gerçekleştirilen ve halkımızın ve Erzurum’umuzun büyük kısmının sorumluluk şuuruyla sandığa giderek Oyunu kullandığı, bu halk oylamasının, ... (devamı)

 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  BELEDİYE BAŞKANI BULUTLAR, PERSONELİNE MÜJDE VERDİ Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde, hem personeliyle bayramlaştı hem de personeline 2008 ve 2009 yıllarına ait tüm ikramiye ve diğer sosyal alacaklarını en kısa süre içerisinde ödeneceğinin müjdesini verdi. Palandöken Belediyesi Yemekhanesin de gerçekleştirilen bayramlaşma ... (devamı)

 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  BAŞKAN BULUTLAR, MECLİS ÜYELERİNE VE MUHTARLARA İFTAR YEMEĞİ VERDİ Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Belediye Meclisi üyelerine ve Muhtarlara iftar yemeği verdi. Dadaş Çağ Kebap Salonundaki iftar yemeğine, Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Erzurum Milletvekili Fazilet Dağcı Çığlık, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Yeşilyurt, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis üyeleri, ... (devamı)

 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  Palandöken Belediyesi, asfalt ve diğer çalışmalarına hız verdi Palandöken Belediyesi, 35 bin ton standartlara uygun asfalt çalışmaları kapsamında özellikle kenar semtlerden başlayarak, ilçede asfaltsız yol kalmaması amacıyla çalışmalarına hız verdi. Belirli bir plan ve program çerçevesinde ilçe genelinde cadde ve sokaklarda seri asfalt kaplama çalışmalarını sürdüren Palandöken Belediyesi ... (devamı)

 •  (PALANDÖKEN BELEDİYESİ|ERZURUM)

  PALANDÖKEN BELEDİYESİ’NDEN GIDA YARDIMI Palandöken Belediyesi, Ramazan ayı süresince her gün 750 kişiye iftar yemeği verirken, ihtiyaç sahibi olarak bilinen 2 bin kişiye de yardım paketi dağıtmaya devam ediyor. Palandöken Belediyesi tarafından, özellikle birlik ve beraberliğin pekişmesi için vatandaşların iftar edebilmeleri amacı ile ilçenin Yenişehir Solakzade Camisi bahçesine, ... (devamı)

PALANDÖKEN BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 32)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 6)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 94)
PARK VE BAHÇE ÇALIŞMALARI (Fotoğraf Sayısı: 38)
Seçim Sonuçları

2014 Yılı

Kazanan Parti: (AKPARTİ)

Seçmen Sayısı: 

107.044

Katılım: 

%87.76

  Parti Oy %

AKPARTİ

54.625

59.98 

BBP

1.875

2.06 

BDP

3.006

3.30 

BTP

292

0.32 

CHP

941

1.03 

MHP

27.565

30.27 

SAADET

2.768

3.04 

Diğer

0

0.00 


PALANDÖKEN BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.ADALET.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.BASBAKANLİK.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.BAYİNDİRLİK.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.CALİSMA.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.CEVRE.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.ENERJİ.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.İCİSLERİ.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.KULTUR.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.MALİYE.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.MEB.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.MFA.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.MSB.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.ORMAN.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.SAGLİK.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.TARİM.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.TURİZM.GOV.TR

Preview by Thumbshots.org

HTTP://WWW.UBAK.GOV.TR

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Palandöken Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.