YÖRÜKLÜ Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

YÖRÜKLÜ BELEDİYESİ


YUSUF KUŞCALAR
Yörüklü
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (364) 355 40 83
Faks:  (364) 355 40 95


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

564

281

283

2011

635

315

320

2010

700

346

354

2009

762

384

378

2008

827

2007

967

2000

2988

1990

2520


  •  ( YÖRÜKLÜ BELEDİYESİ|SUNGURLU|ÇORUM)

    2005-02-23 BELDEMİZDE BULUNAN ERGÜLÜ BABA TÜRBESİNİN RESTERASYONU VE CEVRE DÜZENLEMESİ YAPILMASI İE İLGİLİ PROJE HAZIRLANARAK GEREKLİ ÖDENEĞİN TEMİNİNDEN SONRA PROJENİN HATAYA GEÇMESİ SAĞLANACAKTIR.ERGÜLÜ BABA TÜRBESİNE ZİYARETE GELENLERİN RAHATLIĞI VE MUTLULUĞU İÇİN HAZIRLANAN PROJE İLE AMAÇ HEM ERGÜLÜ BABA TÜRBESİNİ DAHADA GÜZELLEŞTİRMEK VE ZİYARETÇİ SAYISINI ARTTIRARAK BELDEMİZ İÇİN BÜYÜK BİR ... (devamı)

  •  ( YÖRÜKLÜ BELEDİYESİ|SUNGURLU|ÇORUM)

    2005-02-23 BELDEMİZ AĞAÇLANDIRMA HİZMETLERİ BAŞLATILMIŞ DURUMDA.ÖNCELİKLİ OLARAK BELDE İÇİ VE MEZARLIKLARIN AĞAÇLANDIRILMASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLATILMIŞ OLUP ÖNÜMÜZDEKİ AYLARADADA AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEKTİR.BELDEMİZİN ÖNCEKİ YILLARDAN YARIM KALAN ALT YAPISI İÇİN 3000 ADET BÜZ TEMİN EDİLMİŞ OLUP GEREKLİ ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR

YÖRÜKLÜ BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

 
Kayıtlı Fotoğraf Albümü Bulunamadı...
 

Seçim Sonuçları

YÖRÜKLÜ BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Yörüklü Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.