TOSMUR Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

TOSMUR BELEDİYESİ


MUSA ÖZDEMİR
Tosmur
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (242) 514 32 32
Faks:  (242) 514 32 33

www.tosmur.bel.tr

İlçe Merkezine: 5 km

İl Merkezine: 135 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

7.859

3.822

4.037

2011

7.606

3.744

3.862

2010

7091

3455

3636

2009

5.880

2.847

3.033

2008

5372

2007

4109

2000

5279


 •  ( TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Tosmur Fatma Özmüftüoğlu İlköğretim Okulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 93.Yıldönümünü çocukların ve halkın yoğun katılımıyla kutladı. Tosmur Belediye Başkanı Musa Özdemir, Okul Müdürü Yusuf Kaymak, öğretmenler, öğrenciler ve halkın katılımının yoğun olduğu törene saygı duruşu ile başlanarak, istiklal marşı, açılış konuşması, gösteriler, şiirler, ödül törenleri ile devam edildi. ... (devamı)

 •  ( TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Tosmur Kuran Kursu, kutlu doğum haftası münasebetiyle geleneksel olarak sürdürdüğü kermes etkinliğine bu yılda devam ediyor. Bu gün saat 10.00` da Tosmur Beldesi Perşembe Pazarı Migros önündeki kermes etkinliği; Sayın Kaymakam Erhan Özdemir` in eşi Ayşe Özdemir, İnci Aybar ve Kenan Aybar,Tosmur Belediye Başkanı Musa Özdemir` in eşi Ayşe Özdemir, Başkan Vekili Ömer Koparan ve halkın yoğun ... (devamı)

 •  ( TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  "4.Vodafon Uluslararası Evrenseki Futbol Turnuvasına katılan Tosmur Belediye Spor U-14 ve U-11 futbol takımı organizasyonun amacı futbol oynayarak kardeşliği ve arkadaşlığı pekiştirmektir."diyen Antrenör Gökay Altay;Tosmur Belediyesporu`un Irak Kerkük Müselle takımı ile kardeş takım olduklarını belirtti.Antrenör Gökay Altay Turnuvanın ilk 2 gününde U-14 takımı Gaziantep Şehit Kamil Belediye Spor ... (devamı)

 •  ( TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Tosmur Belediye Tiyatrosu; 30 Mart Cumartesi saat 20.00` da AKM` de Entrikalı Dolap Komedyasını sahneleyerek seyirciden tam not aldı. Yunus Emre Gümüş` ün yazdığı Ayşen Öndeş` in yönetmenliğini üstlendiği Entrikalı Dolap Komedyası` na Kaymakam Erhan ÖZDEMİR, Başkan Musa ÖZDEMİR ve eşi Ayşe ÖZDEMİR, Meclis üyesi Hasan DERELİ, AYMÖD Başkanı Gülcan Kayak ve eşi katılarak oyun sonunda Tosmur ... (devamı)

 •  ( TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Tosmur Belediye Tiyatrosunun hayat verdiği Entrikalı Dolap Komedyası, 30 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00` da Alanya Kültür Merkezinde sahneleniyor. Yunus Emre Gümüş` ün yazdığı Ayşen Öndeş` in yönetmenliğini üstlendiği 2 perdelik komedi olan Entrikalı Dolap Komedyasının çalışmaları yoğun olarak devam ediyor. Oyun provalarında gülmekten, zor çalıştıklarını dile getiren Ayşen Öndeş sözlerine ... (devamı)

 •  ( TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Belediye Tiyatrosu 30 Mart Cumartesi günü saat 20.00` da 2 perdelik komedi olan Entrikalı Dolap Komedyasını sahneleyecek. Yunus Emre Gümüş` ün yazdığı Ayşen Öndeş` in yönetmenliğini üstlendiği Entrikalı Dolap Komedyasına çalışmalar yoğun olarak devam ediyor. Oyuncu kadrosunda;"Alara Lidya Erköse, Erkin Yiğit, Mehmet Kaçar, Sema Ezber,Abdullah Öztürkçi, Arif Özdendir, Durali Yüksek, Ahmet Çakır, ... (devamı)

 •  ( TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Tosmur Belediyesi Gönül Köprüsü yardımları ülkenin dört bir yanına ulaşıyor. Hayırsever Nermin Adalı ve Tosmur Belediyesi işbirliğiyle yardımseverlerden gönderilen yardımlar ihtiyaçsahiplerine ulaştırılıyor.Tosmur Belediyesi çatısı altında uzun süredir devam eden yardımlaşma çalışmaları gün be gün daha çok evi ziyaret ediyor ve yardımlarını ulaştırıyor. Geçtiğimiz günlerde Alarahan çayı ... (devamı)

 •  ( TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Tosmur Belediye Başkanı Musa Özdemir Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı personelle toplantı yaptı.Belediye persoleninin istek ve görüşleriyle yakından ilgilenen, onlara haklı olduğu her konuda destek veren Başkan Özdemir, şantiye` ye giderek burada personelle toplantı yaptı. Başkan Musa Özdemir;"Büyükşehir yasasının ortaya çıkmasından dolayı sizler belediye personeli olarak tek bir çatı altında ... (devamı)

 •  ( TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Uzun zamandır yapım çalışmaları süren Tosmur Migros` a görkemli bir açılış yapıldı. Tosmur Belediyesi hizmet binası yantarafında açılışı gerçekleşen Migros` un açılış konuşmasını Başkan Musa Özdemir yaptı. Beldemiz` e migros gibi isim yapmış, kaliteden ödün vermeyen bir mağazanın açılışını gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz diyen Başkan Musa Özdemir konuşmasına şöyle devam etti;"Bizler ... (devamı)

TOSMUR BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 34)
ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 24)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 18)
Seçim Sonuçları

TOSMUR BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

TOSMUR BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

TOSMUR BELEDİYESİ WEB SİTESİ

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Tosmur Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.