KUNDUZLU Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

KUNDUZLU BELEDİYESİ


İZZET ÜNSAL
Kunduzlu
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (364) 392 70 13
Faks:  (364) 397 70 45

http://kunduzlu19.blogcu.com/

İlçe Merkezine: 15 km

İl Merkezine: 105 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

906

469

437

2011

1.006

517

489

2010

1052

535

517

2009

1.142

573

569

2008

1209

2007

1428

2000

2220

1990

2092


  •  ( KUNDUZLU BELEDİYESİ|BAYAT|ÇORUM)

    düzenlenen festival de Belediyemiz başkanı İzzet ÜNSAL halkın en iyi bir şekilde beldemiz yaylasında yapılan şölende elinden gelen gayretleriyle şolen yerine gitmek için Belediyenin araç ve gereçleriyle vatandaşlarımıza yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyadak bu yılki şölende olduğu gibi gelecek yıllardada aynı misaferberlik göstericeğini gururla beyan ederek nice böyle beldemizi ve yaylamızı ... (devamı)

KUNDUZLU BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

 
Kayıtlı Fotoğraf Albümü Bulunamadı...
 

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Kunduzlu Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.