GÜZELÇAMLI Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ


ÖZKAL YÜKSEL
Güzelçamlı
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (256) 646 10 01
Faks:  (256) 646 13 03

www.guzelcamli.bel.tr

İlçe Merkezine: 26 km

İl Merkezine: 80 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

6.192

3.006

3.186

2011

6.187

3.022

3.165

2010

5963

2899

3064

2009

5.923

2.882

3.041

2008

5974

2007

5311

2000

5569

1990

3289

1985

1800

1980

1200


 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  Belediye Başkanımız Sayın Özkal Yüksel, Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Amirlerinin katılımı ile Güzelçamlıda bulunan site başkanları ile toplantı yapıldı. 13 Ağustos Perşembe günü saat 17:00 da Migros üzerindeki Çatı Kafeterya da gerçekleştirilen toplantıya Güzelçamlı Sahil ve Merkezde bulunan Tatil Sitelerinin Başkanları ve sakinlerinden oluşan kalabalık bir grup katıldı. Belediye ... (devamı)

 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  Güzelçamlı Belediyesi 17. Barış Kültür Ve deniz Şenlikleri Festivaline Katılan Aydın Valisi Hüseyin Avni ÇOŞ tarımsal ürünler standından Beldemizde yetişen özel kekikten satın aldı. Kokusunun çok farklı olduğunu daha önce bu kekikten hiç görmediğini ifade etti . Kültür ve Turizm derneğininde standını ziyarat ederek beldemiz ile ilgili broşürleri inceledi..

 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  Güzelçamlı Belediyesi 17. Barış kültür ve deniz şenlikleri fastivali etkinlikleri çercevesinde yapılılan Altın Zar Tavla turnavasında Kani Aydogan Tüm rakiplerini yenerek 1. oldu. Zekerriya Başpınar 2. Yahya Yaldız 3. oldu . Demokrasi meydanında yapılan yarışmalar ilgiyle takip edildi.

 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  Festivaller, beldelerin , şehirlerin tanıtımına katkıda bulundukları gibi , insanlar arasında tanışmayı , kaynaşmayı , dialog ve kültür alışverişini sağlayan , ayrıca o yöreye ekonomik bir canlılık kazandıran çok önemli etkinliklerdir. Hepinizi 25- 26 TEMMUZ tarihinde yapılacak olan 17 . Güzelçamlı Belediyesi Barış kültür ve deniz şenlikleri festivaline ve beldemizin güzelliklerini yaşamaya ... (devamı)

 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  Güzelçamlı 17. Barış Kültür ve Deniz şenlikleri Festival 25 - 26 Temmuz 2009 tarihinde yapılacaktır. 25 TEMMUZ 2009 SAAT 18 00 da Demokrasi meydanında yapılacak törenlerle Festivalin açılışı yapılacak aynı gece Demokrasi Meydanında sünnet şöleni zeus güzeli güzellik yarışması, yerel sanatçılar ve dans gösterileri . 26 Temmuz pazar akşamı futbol sahasında popstar Esra İzmirli Ahmet Durmuş, ... (devamı)

 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  Uygarlıklar deltasında 1 aydır devam eden MEANDROS festivalininm Güzelçamlı etkinlikleri 12 TEMMUZ 2009 Pazar günü Demokrasi meydanında yapıldı. Folklor gösterileri ve kuşadalı yerel sanatçıların söyledikleri türkülerlerle demokrasi meydanı şenlendi. Sökeli şairin CAFER EFE için yazdığı şiiir Demokrasi meydanında duygusal anlar yaşattı dinleyicilere.

 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  Yamaç paraşütü artık Güzelçamlıda da yapılıyor. Belediyemiz, söke ve ölüdenizden gelen yamaç paraşütü pilotlarının katkılarıyla beldemizde yamaç paraşütünü başlattı. Kaplan kayası yamaç paraşütü uçuş pistini mayıs 2007 itibari ile hizmete sunduk. Kalkış pisti 950 mt yüksekliğinde ve dünya çapında bir pist olmaya aday. Kalkış Pistimiz kuzeybatı. kuzey , kuzeydogu ve güney olmak üzere ... (devamı)

 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  EGEM platformunun düzenlediği Ege İlleri 1.inci tanıtım etkinlikleri ANKARA Atatürk Kültür Merkezinde 3-8 NİSAN 2007 tarihleri arasında gerçekleşiyor... Belediyemizde EGEM platformu etkinliklerine katılaraK bedemizi tanıtım faliyetlerinde bulundu. Fuar süresince Güzelçamlı standına ilgi çok yogundu . Turizm Bakanımız Sayın Atilla KOÇ ta standımızı gezerek katılımlarımızdan dolayı tebrik ... (devamı)

 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  STAR televizyonun da yayınlanan Deniz AKKAYA ile Top Model Türkiye yarışmasının finalinde beldemiz sakinlerinden Bayram Ali CAR ın kızı SELDA CAR 17 09 2006 pazar akşamı yapılan Finalde birinci olmuştur . Kızımızıı tebrik eder başarılarının devamını dileriz ...

 •  ( GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ|KUŞADASI|AYDIN)

  Yapı Kredi Bankasına geçtikten sonra yıllarca atıl vaziyette duran Özertürk Caddesindeki ÖZMEN OTELde 30 AGUSTOS pazar günü bilinmeyen bir sebeble yangın cıkmıştır . Belediyemiz itfayesi , Davutlar ve Kuşadası itfayelerinin çalışması sonucu kısa sürede kontrol altına alınıp söndürülmüştür. Yıllarca atıl kalan bu yatırıma bu yangın vesilesiyle yapı kredi bankasının bir el atmasını ve bu ... (devamı)

GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 1)
ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 3)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 2)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 50)
OKUL (Fotoğraf Sayısı: 2)
23 NİSAN 2005 (Fotoğraf Sayısı: 15)
Seçim Sonuçları

GÜZELÇAMLI BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

Preview by Thumbshots.org

DİLEK YARIMADASI MİLLİPARKI

Preview by Thumbshots.org

GÜZELÇAMLI BELEDİYESİ

Preview by Thumbshots.org

SONDAKİKA HABERLER

Preview by Thumbshots.org

WWW.GUZELCAMLİ.COM

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Güzelçamlı Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.