KADRİYE Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

KADRİYE BELEDİYESİ


İSMAİL ŞAHİN
Kadriye
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (242) 725 49 56-57
Faks:  (242) 725 49 58

kadriye@bel.tr

İlçe Merkezine: 15 km

İl Merkezine: 33 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

5.801

2.715

3.086

2011

5.632

2.603

3.029

2010

5231

2424

2807

2009

4.912

2.251

2.661

2008

4367

2007

3615

2000

13067

1990

3030


 •  ( KADRİYE BELEDİYESİ|SERİK|ANTALYA)

  “ HERŞEY ÇÖP DEĞİL DÜNYA ÇÖPLÜK DEĞİL” KADRİYE BELDESİNDE DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ VE HAFTASI ETKİNLİKLERİ YAPILDI Dünya çevre günü ve Haftası sebebi ile KADRİYE Beldesi genelinde geniş kapsamlı temizlik kampanyaları yapıldı. 05 HAZİRAN 2012 Salı günü bütün otellerden uygun olana personeller, yabancı ... (devamı)

 •  ( KADRİYE BELEDİYESİ|SERİK|ANTALYA)

  Kadriye Belediye Başkanı Sayın İsmail ŞAHİN 10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir açıklama yaptı. Başkan Şahin; “Sakat ve engelli vatandaşlarımıza bakıp duygulanmak yerine, sahip çıkarak yardımcı olmalıyız” dedi. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası ülkemizde her yıl kutlanmaktadır diyen Başkan Şahin; “Engelliler Haftasını her yıl aynı tarihte sivil toplum ... (devamı)

 •  ( KADRİYE BELEDİYESİ|SERİK|ANTALYA)

  "Tarihi boyunca doğayla uyumlu ve iç içe bir hayat süren Türk Milleti, bin yıllık tarihinin zengin kültürel miraslarından biri olan ve asırlardır kutlanan Hıdrellez Bahar Bayramı`nı, özüne uygun olarak korumuş ve kuşaktan kuşağa aktarmıştır. " Milli kültürü oluşturan unsurlar arasın da gelenekler, görenekler, inançlar, töreler, törenler ve bayramlar önemli bir yere sahiptir. ... (devamı)

 •  ( KADRİYE BELEDİYESİ|SERİK|ANTALYA)

  "Tarım İl Müdürlüğü kontrolünde festival kapsamında `En İyi Çilek Yetiştiricisi` yarışması da yapıldı. Beş kişilik jüri tarafından puanlaması yapılan yarışmada en iyi çilek yetiştiricisi Rasim Gülmez olurken, ikinci Bilal Şahin, üçüncü ise Abdullah Durmaz oldu. " 2. Kadriye Çilek Kültür ve Turizm Festivalimiz büyük bir coşku ve eğlenceli güzel anılarla sona erdi. Festivalimiz, ... (devamı)

 •  ( KADRİYE BELEDİYESİ|SERİK|ANTALYA)

  AKDENİZ`İN İNCİSİ KADRİYE`DE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Akdeniz`in incisi olan Kadriye Beldesindeki; duble yol çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.Kadriye Belediye Başkanı Sayın İsmail ŞAHİN; beldede farklı noktalarda devam eden duble yol çalışmalarını yerinde inceledi. Kadriye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü , Park Bahçeler Müdürlüğü ve ... (devamı)

KADRİYE BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 1)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 1)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 1)
Seçim Sonuçları

KADRİYE BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Kadriye Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.