KESTEL Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

KESTEL BELEDİYESİ


ADEM MURAT YÜCEL
Kestel
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (242) 518 17 18
Faks:  (242) 518 17 01

www.alanyakestel.bel.tr

İlçe Merkezine: 7 km

İl Merkezine: 135 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

6.688

3.286

3.402

2011

6.786

3.318

3.468

2010

6757

3246

3511

2009

6.974

3.373

3.601

2008

7742

2007

6886

2000

5623

1990

3610

1985

2895

1980

2593

1975

2320

1970

1963

1965

1464

1960

1250


 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Alanya Sulama Birliği`nin yeni hizmet binası geniş bir katılımla hizmete açıldı. Şekerhane Mahallesi, Hasan Karagöz Sokak Aygün Apartmanı`nda hizmet vermeye başlayan Alanya Sulama Birliği`nin açılış ve dua töreni dün saat 15.00 da gerçekleştirildi. Serdar Kırkpınar`ın sunuculuğunu yaptığı törene Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan, Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı ... (devamı)

 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Alanya Sulama Birliği Meclisi Birliği dün Sulama Birliği Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında toplandı. Meclis toplantısında görev süreleri biten Birlik Encümen Üyeleri yeniden seçildi. Birlik yeni binasında 14.00’de Alanya Sulama Birliği Meclis üyelerinin katılımıyla yapılan meclis toplantı öncesinde konuşan Başkan Yücel, üyelere yeni hizmet binamızın hayırlı uğurlu olmasını ... (devamı)

 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Geçmiş yıllarda Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne tahsisli olan ve daha sonra mahkeme kararlarıyla iptal olan 17 bin 81 metrekare alan Kestel Belediyesi’ne tahsis edildi. 22 yıllık bir sürecin ardından tahsisi yapılan spor alanında nizami ölçülerde bir futbol sahası, küçük bir idman sahası, iki adet tenis kortu ve küçük bir yeşil alan bulunuyor. Denize sıfır bu kıymetli yerin Kestel’e ... (devamı)

 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Halk Eğitim Müdürlüğü ve Kestel Belediyesi işbirliğinde düzenlenen El Nakışı Kursu’na katılan kursiyerler ürünlerini sergi açarak tanıttı. Kestel Beldesi’nde açılan El Nakışı Kursu’na katılan ve Nakış Öğretmeni Naciye Kocaman rehberliğinde nakış eğitimi alan kursiyerler el işi sergisi açtı. El emeği göz nuru ürünlerin tanıtıldığı sergiye Halk Eğitim Müdürü Mustafa Coşkunsu ... (devamı)

 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  23 NİSAN 1920 Tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi açılışmış olup Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından tüm Ulusal Çocuklara armağan etmiş olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Beldemizde bulunan 3 ilköğretim okulunun da katılımı ile Kestel Belediye Stadyumunda kutlandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına Alanya İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim GÜNGÖR, Alanya ... (devamı)

 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Belediyemiz tarafından bu yıl beldemizin güvenliğinin kontrol altına alınması yönünde beldemizin 13 ayrı noktasına toplam 38 adet güvenlik kamera sistemi takılmış ve sistem devreye girmiştir. Beldemizde meydana gelen her türlü olaylan an ve an kayıt altına alınmakta belediyemiz tarafından olaylara anında güvenlik güçleri ile birlikte müdahale edilmektedir. Kestel Belediye Başkanı Adem Murat ... (devamı)

 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Kestel Beldesi merkez mahallesi İsa KÜÇÜLMEZ Caddesi ile Belediye Caddesinin bağlantı noktasında oluşan yağmur suyu birikintisinin giderilmesi yönünde yaklaşık 750 metre uzunluğun Q800 lik buz boru döşendi. Böylelikle bu bölgedeki halkımızın mağduriyeti giderilmiştır. Kestel Belediye Başkanı Ziraat Mühendisi Adem Murat YÜCEL bu şekilde olan tüm bölgelerimizin yağmur suyu drenaj hattı yapımını ... (devamı)

 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Belediyemiz tarafından yapılan kanalizasyon atık sularına ait beldemiz sınırları içersinde 3 adet terfi binası yapılarak hizmete girmiş bulunmaktadır. Beldemizin kanalizasyon hattı yapım işlemleri tamamlanan yerleşim yerlerindeki meskenlerin bağlantıları yapılmış, geri kalanlar için 2012 yılı içersinde yapılacak olan yeni bir iahele ile 2013 yılı içersinde tamamlanarak tüm bölgemizin ... (devamı)

 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Mensubu olmakla şeref duyduğumuz İslam dini bizlere birlik olmayı, kardeşlik bağlarının kuvvetlendirmemizi emretmektedir. Bu itibarla Kestel Belediye ve Alanya İlçe Müftülüğü ile ortaklaşa hazırlamış olduğumuz KUTLU DOĞUM programına hoş geldiniz. Çağın ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların duygu düşüncelerinde’ de değişiklikler olmaya başlamış kişisel menfaatler ön plana ... (devamı)

 •  ( KESTEL BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

  Kestel Kasabası Merkez Mahallesi İsa KÜÇÜLMEZ caddesi yolu imar planına uygun bir şekilde 30 metre olarak genişletme çalışması yapımının bir kısmı tamamlanmış , tamamlanan kısmın peyzaj, kaldırım, parke taşı yapım işlemleri tamamlanarak bir hafta içinde halkımızın hizmetine sunulacaktır. Kestel Belediye Başkanı Ziraat Mühendisi Adem Murat YÜCEL Beldemizin modern bir kent olması ve ilerki ... (devamı)

KESTEL BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 27)
ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 40)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 14)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 37)
Seçim Sonuçları

KESTEL BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

KESTEL BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Kestel Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.