MAHMUTLAR Belediyesi 6360 Sayılı Kanunla Kapatılmıştır!

MAHMUTLAR BELEDİYESİ


ALİ ÇELİK
Mahmutlar
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   0 (242) 528 31 93
Faks:  0 (242) 528 31 95

www.mahmutlar.bel.tr


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2012

25.690

11.729

13.961

2011

24.227

11.168

13.059

2010

21980

10197

11783

2009

20.517

9.409

11.108

2008

18575

2007

18365

2000

14463

1990

4852

1985

3435


  •  ( MAHMUTLAR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

    MAHMUTLAR BELEDİYESİNDEN EĞİTİM ATAĞI Görevine başladığı günden beri hizmetleri ile takdir toplayan Çelik eğitim sorunlarına da el attı. Cumhuriyet Mahallesi 50 yıl Ahmet Keşoğlu ilköğretim okulundaki çalışmalar sürdürülüyor. Ek kat inşaatında kalıp ve demir bağlama işlerinin tamamlanmasından sonra beton dökümüne başlandı. Başkan Çelik, Hayırlı olsun dilekleri ile butona basarak ... (devamı)

  •  ( MAHMUTLAR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

    SANAT SOKAĞI AÇILDI Mustafa Şahin Kültür parkı önündeki Sanat sokağının açılış törenine CHP Antalya Milletvekili Atilla Emek Mahmutlar Belediye Başkanı Ali Çelik, Kargıcak Belediye Başkanı Zihni Asiltürk, Mahmutlar Belediyesi Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşlar katıldı. Sanat sokağının açılış töreninde bir konuşma yapan Çelik, özetle Bu akşam açılışını ... (devamı)

  •  ( MAHMUTLAR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA)

    BEN BELEDİYE BAŞKANI OLSAM! Mahmutlar Belediyesi, Beldemizde bulunan tüm okullarda bir kompozisyon yarışması düzenlemiştir. Yarışma! Genç beyinlerin yerel yönetimlere fikri katkılar sunması ve gençlerin Belediye Başkanından beklentilerini tespit etmek amacıyla düzenlenmiştir. Gençlerimizin yararına yapacağımız her projeyi, gençlerimizin belirlemeleri en doğru yöntem olarak ... (devamı)

MAHMUTLAR BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

 
Kayıtlı Fotoğraf Albümü Bulunamadı...
 

Seçim Sonuçları

MAHMUTLAR BELEDİYESİNE AİT 2014 YILI SEÇİM SONUÇLARI BULUNMAMAKTADIR.

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Mahmutlar Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.