YENİPAZAR BELEDİYESİ


CEM ESER
Yenipazar
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (354) 695 62 67
Faks:  (354) 695 62 49

www.yozgat-yenipazar.bel.tr

İlçe Merkezine: 38 km

İl Merkezine: 55 km   


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2015

1.766

903

863

2014

1.792

912

880

2013

1907

959

948

2012

941

473

468

2011

963

486

477

2010

1098

555

543

2009

1.370

684

686

2008

980

2007

1055

2000

2059

1990

2570


 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  29 Mart mahalli idareler seçiminde geçerli oyların yüzde 66.19 'unu alarak AK Parti'den Yenipazar Belediye Başkanı seçilen Sayın Cem ESER ve meclis üyeleri, öğle saatlerinde Boğazlıyan İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını aldılar. Yenipazar Belediye Başkanımız dua ve kurban kesimi ile başkanlık koltuğuna oturdu. Belediye binası önünde yapılan törende Başkan ESER, "Bizler seçim öncesi, ... (devamı)

 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  ÇAĞLAYAN GAZETESİ İNTERNET ORTAMINDA İlçemizde 6 Kasım 1973 te okuyucularla buluşan ve 35 yaşına giren Çağlayan Gazetesi, artık Internet ortamında da okurlarıyla birlikte olacak. Çağlayan Gazetesinin Resmi Web Sitesi (http://www.bogazliyancaglayan.com) yayın hayatına başlamış olup Ülkemize,İlimize,İlçemize ve bölgemize hizmetlerine devam edecekleri nice mutlu ve başarılı ... (devamı)

 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  BU USTA BİR BAŞKA Kasabamız esnaflarından ve Belediye Meclis Üyelerimizden Hayrullah BECET ve kardeşleri İşyerlerinde Pancar Yükleme Aleti yaptılar. Becet kardeşler tamamen kendi imkanları ile bilgi ve becerilerini birleştirerek ortaya çok şahane bir Alet çıkarttılar. Kendilerini tebrik eder çalışmalarında başarılar dileriz. Yenipazar Belediyesi… Haberi Düzenleyen:Ömer ... (devamı)

 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  YOL YAPIM ÇALIŞMALARINDAN RESİMLER Beldes kapsamında yapımı bitirilen çalışmalarımız ardından kendi imkanlarımızla Kasabamızda çeşitli yolların toz ve çamurdan kurtarılmasına yönelik Yol Kilitli Parke Yapım işleri devam ettirilmektedir. 2004 yılı içinde Belediye Başkanımız Fatih Rüştü AYDINÖZ tarafından ilk hizmet olarak 2.Kademe Okul Bahçesinin toz ve çamurdan kurtarılması hizmeti olmuştu. ... (devamı)

 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  BOĞAZLIYAN’A DEV YATIRIM Özkarataşlar Şirketler Topluluğu tarafından inşa edilecek, işletmeciliğini ise Dedeman Otelcilik A.Ş. ve Unıversal Hospitals’in yapacağı 5 yıldızlı otel, apart daire ve villalar, günübirlik tesisler, açık, kapalı yüzme havuzları, alışveriş merkezleri, akua park, spor tesisleri ve hastanenin temeli dün düzenlenen muhteşem bir törenle atıldı. Törene ... (devamı)

 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  ENGELLİLER SEVİNDİ İlçemiz Boğazlıyan eşrafından sayın Alpaslan SOYLU (esnaf) tarafından organize edilen ve Hollanda'da bulunan gurbetçilerin desteği ile özürlülere akülü ve manüel sakat arabası hediye edildi. Boğazlıyan Necatibey İlköğretim Okulu yanında bulunan arazide düzenlenen törene Hollanda El Vakıf Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. Törende konuşan dernek Yönetim Kurulu ... (devamı)

 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  HİZMETE DEVAM... 2007 Yılı Yaz döneminde hummalı bir çalışma maratonuna devam eden Belediyemizden bir hizmet atağı daha gerçekleştiriliyor. Kasabamızdaki cadde ve sokakların Kilitli Parke Taşı ile döşenmesi projelendirilmiş ve hizmete başlanmıştır. Bu hizmetimizin yanı sıra cadde ve sokaklarımızdaki Telefon direklerinin ve tellerinin görüntü kirliliğine ve sık sık arızalara sebebiyet ... (devamı)

 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  HAYIRLI OLSUN Belediye Araç Parkımız yeni bir Hizmet aracına daha kavuştu. Belediyemiz,Kasaba ve bölgemiz için çok acil ihtiyaç olarak görülen bir hizmete daha imza atmış oldu. Yaklaşık olarak 110,00 YTL bedele mal olan Kepçemiz HMK 102 S CİTY Model teleskobik bomlu 900x2800 mm lik tesviye kürekli ve 35’lik kazıyıcı kovası dahil kazıyıcı yükleyici özelliklerine sahiptir. 2007 ... (devamı)

 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  YENİPAZAR YEŞİLLENDİ 30/03/2007 Cuma günü Belediyemizce 500 adet Çam Fidanı Kasaba Mezarlığımıza dikildi. Halkımızın katılımı ile yapılan Çam dikimi neticesinde, Kasaba Mezarlığımızın Düzenlenme İşi Ağaçlandırma ile başlamıştır. Haberin devamını ve ilgili resimleri ,Belediyemiz Resmi Web Sitesi www.yozgat-yenipazar.bel.tr adresinden takip edebilirsiniz. Haberi Düzenleyen: Ömer ... (devamı)

 •  ( YENİPAZAR BELEDİYESİ|BOĞAZLIYAN|YOZGAT)

  KASABAMIZ’A BÜYÜK İLGİ 24.02.2007 Cumartesi Günü TRT İNT ve TRT TÜRK Kanalları Tarafından Yayınlanan `’TÜRKİYEDEKİ DÜNYA’’ Adlı Programda Yenipazar Tanıtıldı. Programda Sadece Yozgat İli Ve Yenipazar’ın Arka Arkaya Tanıtılması Dikkat Çekti. Program Esnasında Ve Sonrasında Kasaba İçinden Ve Dışından Siyasilerin, Bürokratların, Esnafların ve ... (devamı)

YENİPAZAR BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

BELEDİYEMİZ (Fotoğraf Sayısı: 16)
ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 7)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 10)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 68)
KAMU PERSONELİ (Fotoğraf Sayısı: 7)
OKULUMUZ (Fotoğraf Sayısı: 14)
ETKİNLİKLERİMİZ (Fotoğraf Sayısı: 18)
MAKİNA PARKIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 9)
CEM ESER (Fotoğraf Sayısı: 1)
Seçim Sonuçları

2014 Yılı

Kazanan Parti: (AKPARTİ)

Seçmen Sayısı: 

1.471

Katılım: 

%91.64

  Parti Oy %

AKPARTİ

820

62.88 

MHP

464

35.58 

SAADET

20

1.53 

Diğer

0

0.00 


YENİPAZAR BELEDİYESİ

Bağlantılar

Preview by Thumbshots.org

(WWW.YENİPAZAR.ORG.TR)YENİPAZAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ SİTESİ

Preview by Thumbshots.org

(WWW.YOZGAT-YENİPAZAR.BEL.TR) BELEDİYEMİZ RESMİ İNTERNET SİTESİ

Preview by Thumbshots.org

BASKAN@YOZGAT-YENİPAZAR.BEL.TR

Preview by Thumbshots.org

BELEDİYE@YOZGAT-YENİPAZAR.BEL.TR

Preview by Thumbshots.org

MURATAY@YOZGAT-YENİPAZAR.BEL.TR

Preview by Thumbshots.org

YENİPAZAR.GİDERİZ.BİZ

 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Yenipazar Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.