OSMANCIK BELEDİYESİ


HAMZA KARATAŞ
Osmancık
Belediye Başkanı

Belediye Erişim Bilgileri

e-Posta:
Telefon:   (364) 611 43 23
Faks:  (364) 611 99 84

www.osmancik.bel.tr


Nüfus Bilgileri
Yıl Toplam Kadın Erkek

2015

43.469

21.977

21.492

2014

43.920

22.195

21.725

2013

44121

22370

21751

2012

27.355

13.799

13.556

2011

26.837

13.557

13.280

2010

26388

13334

13054

2009

25.829

13.020

12.809

2008

25227

2007

25206

2000

28423

1990

21347


 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  Osmancık belediyesi, 2006 hıdrellez ve mahalli oyunlar şenlikleri ********* 5 Mayıs Cuma günü programı: 14.00 Şiir okuma yarışması 14,30 folklor Gösterisi 15.30 Konser-Rüştü Şeker 18.00 Amatör Ses yarışması 6 Mayıs Cumartesi günü programı: 10.00 Sünnet Aileleriyle buluşma 12.00 Konser-Rüştü Şeker 15.00 Yemek Yapma Yarışması 16.00 Kültür Bakanlığı Konseri - Selahattin ALPAY - ... (devamı)

 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  KIŞIN AÇ KALAN KUŞLAR İÇİN 500 KİLOGRAM YEM ATILDI ****** Çorum''un Osmancık İlçesi''nde, yoğun kış şartları nedeniyle aç kalma tehlikesi ile karşı karşıya kalan kuşlara, Osmancık belediyesi el uzattı. Belediye veteriner hekimliği tarafından başlatılan ''Kuşlar Ölmesin'' kampanyası çerçevesinde, ilçe çevresi ve ilçenin muhtelif yerlerine 500 kilogram yem bırakıldı. Osmancık Belediye Başkanı ... (devamı)

 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  Osmancık''ta Çekimleri yapılan "Ver elini İstanbul" dizisi pazar günleri 20.30 flash tv''de yayınlanmaktadır

 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  OSMANCIK'TA ÇELTİK BORSASI AÇILDI... - BELEDİYE BAŞKANI SERDAR KURŞUN: - "PİRİNÇ FİYATINI OSMANCIK BORSASI BELİRLEYECEK" ******* Çorum Ticaret Borsası tarafından Osmancık İlçesi'nde Çeltik (Pirinç) borsası açıldı. Çorum'un Osmancık İlçesi'nde hizmete giren Ticaret Borsası'nda pirinç alımlarının başlamasıyla birlikte, Türkiye'nin pirinç satış noktasının Osmancık olacağını belirten ... (devamı)

 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  Osmancık'ta Asri Mezarlığın çehresi yeniden düzenlendi Osmancık İlçe Belediyesi, Asri Mezarlıkta yaptığı çevre düzenlemesi ve yol çalışmasıyla mezarlığın çehresini değiştirdi. Asri Mezarlıkta sokaklar oluşturularak numara verildi. Mezarlık aynı zamanda bilgisayar ortamına alınarak ölen kişilerin isimleri ve yattıkları yerler belirlendi. Osmancık Asri Mezarlığı'nı inceleyen Osmancık Belediye ... (devamı)

 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  Osmancık belediyesi’nden ramazan hazırlığı ***** Osmancık belediyesi, geçen yıl olduğu gibi bu yılda ramazan ayı boyunca yoksul vatandaşlara hazırladığı sıcak yemekleri evlerine teslim edecek Osmancık Belediyesi Ramazan hazırlıklarını bitirdi. Ramazan ayında yapılacak olan işlemleri belirleyen Osmancık Belediyesi, yoksul ve yardıma muhtaç vatandaşlara sıcak yemeği geçen yıl olduğu ... (devamı)

 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  Çamursuz bir Osmancık için... ____________________ Asfalt seferberliği başlatan Osmancık Belediyesi, son iki ay içerisinde değişik mahallelerde bulunan ana Caddelerde 10.050 metre kare yol asfaltı yaptı. Yol asfaltlama çalışmalarında merkezi Ankara'da bulunan ASTEK Yol Kimyasalları Ltd. Şti. tarafından özel olarak üretilen emisyon katkı malzemeli (CRS-2 katyonik asfalt emülsiyonu) satıh ... (devamı)

 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  OSMANCIK 97'NİN BÜYÜK BAŞARISI ________________ İlk olarak Osmancık'ta üretilen ve ıslah edilerek başka yerlerde de ekimi yapılan Osmancık 97 pirinci kalitesi ve verimiyle Türkiye'de pirinç ithalatını geriletti. Dünya gazetesinin manşetten duyurduğu "Pirinç ithalatına Osmancık 97 freni" başlıklı haberde, Trakya Tarımsal Araştırmalar Enstitüsü’nün 15 yıllık çalışma sonucunda Osmancık 97 ... (devamı)

 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  - OSMANCIK BELEDİYESİ ALTERNATİF ENERJİ POROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR -OSMANCIK BELEDİYESİ PROJEYİ ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI'NA SUNDU. ********************************* Osmancık Belediye Başkanı Serdar Kurşun, ilçede alternatif enerji üretmek için hazırladığı projeyi Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanı Hilmi Güler'e sundu. Elektrik enerjisini yetersizliğini göz önünde bulundurarak ... (devamı)

 •  (OSMANCIK BELEDİYESİ|ÇORUM)

  Töre 27 Haziran’da Osmancık’ta Sahnelenecek-------------------------- Turgut Özakman'ın yazdığı ve Mehmet Gökçer'in yönettiği Bursa Devlet Tiyatrosu yapımı Töre adlı oyun 27 Haziran'da Osmancık’ta sahnelenecek. Töre, Osmancık Belediye Kültür sitesi Salonu'nda saat 20.30'da 1 seans olarak yer alacak. Oyunda kan davası sonucu insanlıklarını unutmuş, bunun sonucu olarak da ... (devamı)

OSMANCIK BELEDİYESİ

Fotoğraf Albümleri

ÇALIŞMALARIMIZ (Fotoğraf Sayısı: 11)
BAŞKAN (Fotoğraf Sayısı: 14)
YÖREMİZ (Fotoğraf Sayısı: 44)
BELEDİYEMİZ BİRİM MÜDÜRLERİ__ (Fotoğraf Sayısı: 5)
BASINDA BELEDİYEMİZ__ (Fotoğraf Sayısı: 7)
BEYAZ MASA__ (Fotoğraf Sayısı: 3)
FEN İŞLERİ ÇALIŞMALARI__ (Fotoğraf Sayısı: 5)
 

Hızlı Erişim İpucu

YerelNET'de, Osmancık Belediyesi sayfalarına doğrudan erişim için aşağıdaki sayfa adresini kullanabilirsiniz.

 

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.