EMİRSEYİT BELDESİNDEN "ŞAMPİYONUMUZ MEMLEKETİNE DÖNDÜ" 22-24 EYLÜL 2004 Taraihleri arasında Bulgaristanda yapılan Gençler Avrupa Halter Şampiyonasında kilosunda Avrupa birincisi olan beldemizi gururu Mete BİNAY Dün memleketi olan Emirseyit'e döndü Şampiyonun dönüşünde Tokat Sigara Fabrikası önünde büyükl bir kalabalık halk topluluğu karşı daha sonra şehir turu altırılan Mete BİNAY (Topçam Kulübü Sporcusu) Tokat Valisi Ayhan NASUHBEYOĞLUNU ziyaret etti Vali makamında Sporcumuzu tebrik ederek kendisini Cumhuriyet altını ile ödüllendirdi ve kendisinden 2005 yılında yapılacak Dünya şampiyonası için altın sözü aldı.Daha sonra Tokat Belediye Başkanını makamında ziyaret eden Şampiyon Mete BİNAY' Belediye Başkanı Adnan ÇİÇEK tarafından Cumhuriyet altını ile ödüllendirildi ve Başarılaraının devamlı olması dilendi. Şampiyon törene katılan katılımcılarla birlikte Emirseyit Beldesine hareket ederek Emirseyit Belediye Başkanı Mehmet BEKGÖZ'ü makamında ziyaret etti ve Belediye Başkanı kendisini 1 büyük altınla ödüllendirdi.Daha sonra şampiyonun evinde ailesi tarafından verilen yemeğe katıldılar.ve Şampiyona başarılarının devamını dileyerek kendisini ailesiyle başbaşa bıraktılar. Ertuğrul AĞIL( Emirseyit)

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.