TERME BELEDİYESİ|TERME|SAMSUN

BAŞKAN KUL TERME SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul "İlçede devam eden çalışmalar ile Terme geleceğe koşuyor. Terme`de büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz. "dedi.

Farklı meslek gruplarıyla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarının yanı sıra, esnaf ziyaretleriyle de esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Terme Belediye Başkanı Şenol Kul son olarak ilçenin sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

Çalışmaları arasında esnafları sık sık ziyaret ederek beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Kul`a Belediye Başkan Yardımcıları Sezai Uzun, Yasin Çakır, Belediye meclis üyeleri Mehmet Devranlı, Özkan Ceylan, Salih Kul, Yusuf Çamlıoğlu ve birim müdürleri eşlik etti.

ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDECEK
Esnaf ve vatandaş ziyaretlerine fırsat buldukça devam edeceğini belirterek insan odaklı hizmet ürettiklerini söyleyen Başkan Kul, "Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Terme‘yi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeye çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek. Vatandaşımız sağ olsun yapılanı görüyor, hizmeti görüyor, Vatandaşımızı işyerinde ziyaret edip, ikram ettiği çayı içip, ilk ağızdan bilgi vermeye devam edeceğim. İlçede devam eden çalışmalar ile Terme geleceğe koşuyor. Terme`de büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz" diye konuştu.

ESNAFTAN TEŞEKKÜR
Başkan Kul`un ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Terme sanayi sitesi esnafı ve vatandaşlar Başkan`a isteklerini aktarıp, hatıra fotoğrafı çektirdi. Kul`un kendilerini hiç yalnız bırakmadığını belirten esnaf "Başkanımız bizimle hem toplantılar gerçekleştiriyor hem de bizi ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz" dedi.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.