TERME BELEDİYESİ|TERME|SAMSUN

EĞİTİMCİLERDEN BAŞKAN KUL’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Eğitime verdiği destekle adından sıkça söz ettiren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul`a eğitimciler teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Kul`u son olarak Terme Ahmet Ersoy İlkokulu Müdürü Münir Yüksel ve aynı okulun Müdür Yardımcısı Nabi Akyürek teşekkür ziyaretinde bulundu.

TALEPLERİMİZ YERİNE GELİYOR
Okula sağladığı katkılardan dolayı Başkan Kul`a teşekkür eden Müdür Yüksel, "Başkanımız belediyemizin imkanları doğrultusunda taleplerimizi yerine getirdi. Çocuklarımız artık daha konforlu bir eğitim kurumunda öğrenim görecek." dedi.

EĞİTİME DESTEKTE İYİ NOKTADAYIZ
Bizim eğitime bakış açımız çok farklı, eğitimi çok önemsiyoruz diyen Başkan Kul, "Geleceğimiz olan çocukların en iyi ortamlarda eğitim alarak, tam donanımlı yetişmelerine olanak sağlamak için belediye olarak katkı sunuyoruz. Milli Eğitim`e verdiğimiz destekte iyi bir noktadayız ama daha fazla olmalı. Okul müdürlerimizin, okul aile birliklerinin çok heyecanlı olması bizi de motive ediyor. Çocuklarımız bizlerin umudu, yarınımız, geleceğimizin teminatı. Bu anlamda bizler eğitimcilerimizin her zaman yanında olup, istek ve taleplerini yerine getireceğiz" dedi.

Ziyaret sonunda Terme Ahmet Ersoy ilkokulu Müdürü Münir Yüksel Başkan Kul`a isminin yazdığı hat sanatı ile yapılmış bir tablo hediye etti.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.