TERME BELEDİYESİ|TERME|SAMSUN

TERME’DE PLAJ FUTBOLU HEYECANI YAŞANACAK

Samsun`un Terme ilçesinde, Terme Belediye`sinin ev sahipliğinde plaj futbolu turnuvası yapılacak. Başkan Kul, "Turizm kenti Terme hedefi ile yaptığımız çalışmalarla ilçemizi kültürün, sanatın ve sporun merkezi haline getireceğiz" dedi.

Terme Belediyesi, yaz etkinlikleri kapsamında 1`nci plaj futbolu turnuvası etkinliği düzenleyecek. Terme Yalı mahallesi sahillerinde yapılacak turnuvalar ilçede renkli ve heyecanlı görüntülere sahne olacak.

SON BAŞVURU TARİHİ 8 AĞUSTOS 
Plaj Futbolu turnuvalarına katılmak isteyen takımların, 8 Ağustos Salı günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor. Yapılacak kuralar sonucunda turnuvalar 10 Ağustos tarihinde start alacak. 10`ar dakikalık üç devre halinde oynanacak olan karşılaşmalar sonunda final maçı oynanacak ve 1.`lik ödülü olarak 1 adet koç verilecek.

TERME SPORUN MERKEZİ HALİNE GELECEK
Eğitimden kültüre, spordan çevreye kadar yürütülen bir dizi projelerle gençleri destekleyen programlar yaptıklarını belirten Başkan Kul, turnuvalara şu ana kadar yaklaşık 20 takımın başvuruda bulunduğunu belirtti. Etkinliğe olan ilginin kendilerini memnun ettiğini dile getiren Kul, "Yeşilin maviyle buluştuğu güzel ilçemizde yapılabilecek en güzel faaliyetlerden birisi spordur. İlçemizi daha yaşanılabilir hale getirmek için spora önem veriyoruz. Birçok spor yatırımını ilçemizde faaliyete geçirdik. Turizm kenti Terme hedefi ile yaptığımız çalışmalarla ilçemizi kültürün, sanatın ve sporun merkezi haline getireceğiz" dedi.

BAŞARI VE CENTİLMENLİK TEMENNİSİ
Yapılan her türlü sporun ve sporcunun, sonuna kadar destekçisi olduklarını sözlerine ekleyen Kul sözlerini şöyle tamamladı. ‘`Bu oyun plaj ya da kumda oynanan ve futboldan türetilen bir takım oyunu. İzleyicilerine heyecanlı ve aynı zamanda eğlenceli anlar da yaşatan bir spordur. Terme`li vatandaşlarımızı ve futbolseverleri etkinliğimizi izlemeye davet ediyorum. Yapılan spor hangi branşta olursa olsun her zaman destekçisiyiz, yeter ki halkımız, profesyonel olmasa da boş vakitlerini spor yaparak geçirmek istesin. Bu tür organizasyonları her yıl yapmaya devam edeceğiz. Terme Belediyesi olarak turnuvaya katılan tüm ekiplere başarılar diliyor ve müsabakaların centilmence geçmesini temenni ediyorum.``

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.