DATÇA BELEDİYESİ|DATÇA|MUĞLA

Minik Çevrecilerin Doğa Resimleri Sergisi Yaklaşık bir aydır Doğa Çantam Eğitim Grubu adı altında çalışmalarını yürüten Datçalı Çevre Gönüllüleri, eğitimlere katılan miniklerin resimleri ve izlenim yazılarından oluşan bir sergi açtılar. Çoğunluğu DAÇEV – Datça Çevre Derneği üyesi olan gönüllüler, Mayıs ayı boyunca Kazım Yılmaz ve Yılmazlar İlköğretim Okulları 2. ve 3. sınıf öğrencileriyle Gebekum Doğa Parkı\'nda Doğa Çantam adlı bir eğitim programını uyguladılar. Gönüllüler, çok başarılı geçen bu 4 etkinliği Datça Kaymakamlığı, Datça Belediyesi ve Datça Milli Eğitim Müdürlüğü\'nden de destek alarak gerçekleştirdiler. Bu etkinliklerin sonrasında sınıf öğretmenlerinden çocukların o gün içinde hissettiklerini yazmalarını ve resimlemelerini sağlamalarını isteyen gönüllü eğitimciler çok hoş resimler ve cümleler ortaya çıkması üzerine Datça Belediyesi Sanat Evi’nde bir sergi düzenlediler. 5 Haziran 2006 Pazartesi günü, saat 17.00\'da Datça Belediyesi Çatal Mağara Sergi Salonu\'nda başlayan serginin açılışını Datça Belediye Başkanı Erol Karakullukçu yaptı. Doğa Çantam Eğitim Gönüllüleri, bir hafta boyunca açık kalacak olan sergiye bütün doğaseverleri beklediklerini söylediler.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.