ÇATALCA BELEDİYESİ|ÇATALCA|İSTANBUL

CEM KARA’NIN ACI GÜNÜ Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın kayınbabası Ahmet Kanbur (85) vefat etti. Ahmet Kanbur’un cenazesi önceki gün Ataköy 5. Kısım Camii’nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası sevenlerinin gözyaşları arasında Büyükçekmece Mezarlığı’nda aile kabristanına defnedildi. Ahmet Kanbur’u son yolculuğunda dost, akraba ve sevenleri yalnız bırakmadı. Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın eşi Nuran Kara’nın babası Ahmet Kanbur yaklaşık iki aydır özel bir hastanede tedavi görüyordu. Yapılan tedavilere cevap vermeyen Ahmet Kanbur geçtiğimiz Çarşamba günü tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Ahmet Kanbur, Perşembe günü Ataköy 5. Kısım Cami’nde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Büyükçekmece Mezarlığı’nda aile kabristanına defnedildi. Ahmet Kanbur’u son yolculuğunda ailesi, sevenleri ve dostları yalnız bırakmadı. Kayınbabası Ahmet Kanbur’u son yolculuğuna uğurlayan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve eşi Nuran Kara ile birlikte cenaze töreninde taziyeleri kabul ettiler. Ahmet Kanbur’un cenaze törenine CHP Parti Meclisi Üyesi, İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Özpolat, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Sacid Yıldız, Çatalca Kaymakamı Yüksel Ayhan, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Kırkpınar Güreş Ağası Seyfettin Selim, İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Belediye Başkanı Nurettin Sözen, Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Otlatıcı, Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Ufuk Akın, Çatalca Belediyesi Başkan Yardımcısı Metin Sezer, Kumburgaz Belediyesi eski Belediye Başkanı Hüseyin Çorbacıoğlu, CHP Çatalca İlçe Başkanı Süleyman Kolcuoğlu ve yönetim kurulu, Ak Parti Çatalca İlçe Başkanı Selim Güçbilmez, iş adamı Mustafa Baysan, Çatalcaspor Başkanı Hasan Gökçe, Çatalca Milli Eğitim Müdürü Sadun Yavuz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Coşkun Bartan, Çatalca Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Kent Konseyi Başkanı Cafer Dağ, Kızılay Çatalca Şube Başkanı Gürkan Çakmakyapan, Çatalca Belediyesi daire amirleri, müdürleri ve belediye personeli, Çatalca köy ve mahalle muhtarları, Çatalca ve İstanbul çevre ilçelerindeki siyasi partilerin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, çeşitli sivil toplum örgütleri oda başkanları ve yöneticileri, Belediye Başkanı Cem Kara ve eşi Nurhan Kara’nın birlikte görev yaptıkları öğretmen arkadaşları, sevenleri ve dostları katıldı.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.