GÜRSU BELEDİYESİ|GÜRSU|BURSA

GÜRSU TOKİ YOLU GENİŞLETİLİYOR

 Gürsu Toki konutlarına ulaşımın sağlandığı Dışkaya yolu, yapılan genişletme çalışmasıyla daha konforlu hale getiriliyor.

 
Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle yapılan çalışmalar kapsamında 10 km`lik yolda genişletme çalışmaları gerçekleştirilmekte.
 
Gürsu Toki konutlarında oturan vatandaşlarımızın ulaşımda yaşadıkları sorunlar yapılan çalışmayla ortadan kaldırılmış olacak.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, özellikle kış aylarında gerek kar yağışı gerekse yer yer daralmalar yüzünden yaşanan ulaşım sıkıntısının yol genişletme çalışması ile ortadan kalkacağını söyledi.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile genişletme çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanımız Mustafa Işık, özellikle kış aylarında büyük sorunların yaşandığı yolda başlatılan çalışmanın tamamlanması ile bölgenin en önemli sorunlarından birinin çözüme kavuşacağını belirterek, verdikleri destek dolayısıyla Başkan Altepe`ye teşekkür etti.
 
Dışkaya`nın Gürsu merkeze bağlantısının yanında; Dışkaya, İpekyolu, Ericek, Fındıcak, Şükriye, Fevziye, Hamidiye, Katırlı, Muratoba, Umurbey ve Engürücük Mahalleleri`nin de kullandığı 10 kilometrelik yolda yapılan çalışmayla, Gürsu`nun Gemlik ile bağlantısını sağlayan yolda da kalite yükseltilmiş olacak.

http://gursu.bel.tr/haber.html?id=317

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.