GÜRSU BELEDİYESİ|GÜRSU|BURSA

AYYILDIZ MEHTERAN TAKIMIMIZ GÖZ DOLDURUYOR

Belediyemiz Ayyıldız Mehteran Takımı gösterileriyle göz dolduruyor.
 
2015 yılı başında oluşturulan Gürsu Belediyesi Ayyıldız Mehteran Takımımız, kısa sürede elde ettiği başarıyla gösteriden gösteriye koşuyor.
 
Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Ayyıldız Mehteran Takımı, haftada iki gün yapılan eğitimler sonucunda gösteriler sunmakta.
 
Ayyıldız Mehteran Takımı Derneği olarak, Recep Erol un başkanlığında faaliyetlerini sürdüren 45 kişilik ekip, 2016 yılı içerisinde sunduğu 100 gösteriyle önemli Mehteran Takımları arasına girdi.
Mehteran Takımı nın başarısıyla gurur duyduklarını belirten Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Dünyanın ilk ve en eski ordu bandosu olan Mehter Takımı ruhunu, Belediyemiz bünyesinde oluşturulan ekibimizle izleyenlere yaşatmak bizleri mutlu ediyor. Kültürel değerlerimizin yaşatılması noktasında hepimize büyük görevler düşmekte. Bu sorumluluk bilinciyle biz de Belediye olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz  dedi.
 
Mehteran Takımımız kültürel etkinliklerimizde sahne almanın yanında, düğünler, açılışlar v.b. özel etkinliklerde de gösteriler sunmakta.

http://gursu.bel.tr/haber.html?id=319

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.