TOSMUR BELEDİYESİ|ALANYA|ANTALYA

TOSMUR BELEDİYE TİYATROSU ALAİYE RESORT OTELDE SAHNE ALDI

AKP İlçe Yönetimi` nin Türkler Alaiye Resort Otel` de 3 gün boyunca gerçekleştirdiği siyaset kampının ilk gecesinde Tosmur Belediye Tiyatrosu "Hepsi Benim Senin Hiç Yok" adlı tiyatro oyunu ile sahne aldı.

5 kişilik bir ekiple "Hepsi Benim Senin Hiç Yok" adlı Burak Akyüz` ün yazdığı ve yönetmenliğini Ayşen Öndeş` in üstlendiği oyun` u Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Hüseyin Güney, Türkler Belediye Başkanı Hayri Çavuşoğlu, Demirtaş Eski Belediye Başkanı Mustafa Karagöz, Emişbeleni Belediye Başkanı Nurettin Uludağ, ALTSO Başkanı Kerim Aydoğan ve daha birçok kişi katılarak ilgiyle izlediler. Oyun sonunda izlenimlerini aktaran Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Hüseyin Güney belediye olarak sanata ve kültüre bağlılığını bu kadar güzel ifade ettikleri için Başkan Özdemir` i tebrik ediyor Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni ve oyuncularından daha nice güzel oyunlar bekliyoruz"dedi.


Başkan Musa Özdemir;"6 sene önce ilçemizde tiyatro bilinci malesef bu kadar yoktu. Fakat biz belediye olarak bu süre içinde halkımıza güzel oyunlar sahneleyerek ilçemizde bir kıvılcım yaktık. Gün geçtikçe daha da profesyonelleşerek genişledik büyüdük. Tabiki orantılı olarak ismimizden daha çok söz edilir oldu. Direkler Arası Ödül alarak ülkemizdeki bir çok büyükşehir belediyeleriyle eş değer tutulduk. Eleştirilere hiç bir zaman kulak kapamadık hep dinledik, eksikliklerimiz varsa tamamladık, mütevazılığı düstur bilerek bü günlere kadar geldik. Belediye olarak sadece sanat ve kültür değil çok kapsamlı yatırımlarımız oldu ve olacak. Tiyatro bu yatırımlardan sadece bir tanesi. Yani belediye olarak çalışmalarımız içinde ki sadece bir damla olarak değerlendirebiliz. Fakat okadar değerli bir damladır ki düştüğü zaman yankısı çok büyük. Bu bilinçle çalışmalarımızı arttırarak devam edeceğiz."dedi.Oyun sonunda Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) eski Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu başarılı olan belediye tiyatrosunun oyununa yetişemediğini belirterek şunları söyledi;"Tosmur Belediye Tiyatrosunun şöhretini bölgemizde bilmeyen yoktur sanırım. Gerçekten çok güzel bir faaliyet Başkan Özdemir` i tebrik ediyorum."dedi.

Oyuncularla sohbet eden Mevlüt Çavuşoğlu üniversite yıllarında bende tiyatro` da sahne aldım. Çok keyifli bir faaliyet gerçekten. Fakat kolay değil. Sizlerle birlikte ufakta olsa bir oyuda sahne almak isterdim diyerek oyuncular ve Yönetmen Ayşen Öndeş` i tebrik etti.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.