AZİZİYE BELEDİYESİ|AZİZİYE|ERZURUM

HAYIRSEVERLERDEN BAŞKAN ORHAN`A TEŞEKKÜR

 Hayırsever Taliha Taş Erzurum`da 350 öğrenciyi giydirdi, misafirperverliğinden dolayı Başkan Orhan`a teşekkür etti.

İstanbul`dan gelen bir grup hayırsever, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan`a teşekkür ettiler. Erzurum`un Aziziye ilçesine bağlı Ömertepe Mahallesi`nden merhum Dede Şakir Efendi`nin torunu, Gazeteci Yazar Hasan Pulur`un yeğeni olan Taliha Taş, oğlu Onur ve kızı Gurur ile birlikte anlamlı bir yardım organizasyonunun altına imza atarak, bir grup yardımsever ile birlikte Erzurum`da 350 öğrenciyi giydirdi. Erzurum ve ilçelerinden 14 okulda düzenledikleri organizasyonla 350 öğrenciye karne hediyesi veren Taliha Taş ve beraberindekiler, Ilıca Termal Tesisleri`nde konukladı.

Hayırsever Taliha Taş ve beraberindekiler konaklama için Ilıca Termal Tesisleri`nin kapılarını açan Başkan Orhan`a bu jestinden dolayı teşekkür etmeyi de ihmal etmediler. Başkan Orhan ile akşam yemeğinde bir araya gelen Taş ve beraberindekiler, misafirperverliğinden dolayı Başkan Orhan`a teşekkür ettiler.

BAŞKAN ORHAN TEŞEKKÜR ETTİ

İstanbul`dan gelen hayırseverlere Erzurum`da eğitime katkılarından dolayı teşekkür eden Başkan Orhan, "İstanbul‘dan gelen bir Erzurum sevdalısı Taliha Taş hanımefendi koordinesindeki bir grup hayırsever, çok güzel bir organizasyona imza attılar. İlimizde ve ilçemizde yüzlerce öğrenciye karne hediyesi verdiler. Bizler de kurum olarak böylesine önemli ve anlamlı bir organizasyon gerçekleştiren hayırseverlere kapılarımızı açarak onları misafir ettik. Bu örnek girişimlerinden dolayı Taliha hanımın şahsında emeği geçenleri ve beraberindekileri yürekten kutluyorum." ifadelerini kullandı.

BİR ERZURUM AŞIĞI

Hayırsever Taliha Taş da, örnek misafirperverliğinden dolayı Başkan Orhan`a teşekkür ederek, "Dedelerim Aziziye ilçesinin Ömertepe Mahallesi`nden ve ben Erzurumlu olmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. Oğlum ve kızımla birlikte şehrimizin çocuklarına karne hediyesi vermeye karar verdiğimizde bir grup hayırsever arkadaşımız da bize destek oldular. Yaklaşık bir hafta boyunca Erzurum`un ilçelerini gezerek, çocuklarımıza karne hediyesi dağıttık. Hayatımızın en güzel anlarını yaşadık. Çocuklarımızın gözlerindeki mutluluğu ve tebessümü görmek bizim için büyük keyif ve mutluluktu. Artık bir ayağımız Erzurum`da olacak ve bu şehre katkı sunmaya devam edeceğiz. Bu organizasyon için Erzurum`a geldiğimizde bizlere kapılarını ve yüreğini açan belediye başkanımıza, ekibine ve termal tesis çalışanlarına özellikle teşekkür ediyorum." ifadelerini kalandı.

Hayırsever Taliha Taş konuşmasının ardından Başkan Orhan`a filografi işlemeli Türk bayrağı tablosu takdim ederek teşekkür etti.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.

Key İnternet