YENİMAHALLE BELEDİYESİ|YENİMAHALLE|ANKARA

YEŞİLÇAM SEVDALILARI YENİMAHALLE’DE BULUŞTU

 Yenimahalle Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen "Kalplerden Dudaklara, Yeşilçam Klasikleri Konseri ve Tangonun Büyüsü Dans Gösterisi", Yenimahallelilerle buluştu.

Yeşilçam Klasikleri, Sahnede Can Buldu

Kültür, sanat etkinliklerinin adresi olan Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi`nde gerçekleştirilen etkinlikte, salonu tıka basa dolduran Yeşilçam sevdalıları, şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.

Yeşilçam`ın unutulmaz şarkılarını söylediler

Yeşilçam filmlerinin unutulmaz şarkılarının Türk Sanat Müziği`nin usta sanatçıları Sibel Akın, Ülker Karaman, Leyla Ayhan, Ertuğrul Sevindik ve Yalçın Yaman ile can bulduğu gecede, Yeşilçam filmlerinden kesitler de gösterildi.

Yaklaşık 2 saat süren konserde Yeşilçam`a damgasını vurmuş film müzikleri vatandaşların kulaklarının pasını sildi.

"Gençlik yıllarımıza döndük"

Nostaljik bir gece yaşattıkları için Yenimahalle Belediyesi yetkililerine teşekkür eden katılımcılar, "Gençlik yıllarımıza döndük, moral bulduk, keyiflendik. Bizlere böyle güzel bir etkinliği yaşattığı için Yenimahalle Belediyesi`ne ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü`ne teşekkür ediyoruz" dedi.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.