YENİMAHALLE BELEDİYESİ|YENİMAHALLE|ANKARA

YENİMAHALLE MÜFTÜSÜNDEN ‘KUTLU’ ZİYARET

 Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle Belediyesi`nin ibadethanelere sahip çıktığını söyleyerek, "İlçe genelinde 280 civarında camimiz var.

Yaşar`dan Mehmet Akif Mahallesi`ne Cami Müjdesi

Biz tüm inançlara saygının insan olmanın gereği olduğuna yürekten inanıyoruz. Bölgemizdeki tüm camilerin ve İnanç merkezlerinin insan onuruna yakışır bir temizlikte ve estetikte olması gerektiğini düşünerek hizmet ediyoruz. Ayrıca ihtiyaca göre hizmet üretme anlayışımız ile Mehmet Akif Ersoy Mahallesi`ne de biz belediye olarak bir cami yaparak buradaki ihtiyacı karşılayacağız. İstiyoruz ki Yenimahalle`de herkes ibadetini layıkıyla yerine getirsin" dedi.

146 camiye tadilat

Yenimahalle Müftüsü Sinan Kazancı, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar`ı ziyaret etti. Ziyarette Yenimahalle`deki huzur ortamına ve kurumlar arası işbirliğine değinen Yaşar, "Her düşünceye saygım var. Herkese kapım açık. Yenimahalle`yi huzur ve kardeşlik içinde yönetiyoruz" ifadelerini kullandı.

Yenimahalle Belediyesi`nin camilere desteğinden de bahseden Yaşar, "Camilerimizin tamir, tadilat işlerini, temizliklerini yapıyoruz. Bugüne kadar 146 cami tadilatı yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk" diye konuştu.

"Mehmet Akif`e cami yapıyoruz"

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi`ne Yenimahalle Belediyesi olarak bir cami yapacaklarını da sözlerine ekleyen Yaşar, "Yaklaşık 500 metrekarelik kullanım alanına sahip olacak cami, yaklaşık 300 metrekarelik harim bölümüne sahip olacak. Bu yıl içerisinde tamamlanacak cami, çevre düzenlemesi de yapılarak vatandaşın hizmetine sunulacak" dedi.

Yenimahalle Müftüsü Sinan Kazancı da Yenimahalle Belediyesi`ne yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.