YENİMAHALLE BELEDİYESİ|YENİMAHALLE|ANKARA
Yenimahalle Belediyesi Fethi Yaşar, belediyenin yemek salonunda kahvaltı yapmak üzere muhtarlarla bir araya geldi.
Muhtarlara Dizüstü Bilgisayar Dağıtıldı

Muhtarlara dizüstü bilgisayar dağıtımının da gerçekleştiği kahvaltıya Yaşar’ın yanı sıra, Başkan Vekili Mehmet Kartal, CHP İlçe Başkanı Ahmet Meşe, Başkan Yardımcıları Başar Bal, Erhan Aras, Yaşar Neslihanoğlu, Hüseyin Boran ve muhtarlar katıldı.

Yaşar’dan muhtarlara bilgisayar

Çözüm odaklı ve barışçıl bir yönetim anlayışını benimsediğini vurgulayan Başkan Yaşar, “9 yılı sizinle beraber tamamladım. Göreve geldiğim günden beri muhtarlara kapım hep açık oldu. Sizler mahallenizi bizden daha iyi tanırsınız. Sizin görüşlerinizi hep dikkate aldım ve problemlerin bir an önce çözülmesi için elimden gelen gayreti gösterdim. Yenimahalle’yi beraber yönettik. Huzur ve barış ortamı içinde yönetmeye gayret ettik. Hiçbirinizi birbirinizden ayırmadım. Hepinizi seviyorum ve hepinize kapım açık. Sizin rahat çalışmanız için her zaman destek oldum. Bugün de dizüstü bilgisayarlarınızı teslim edeceğiz. Yeni bilgisayarlarınızda güzel hizmetler vermenizi diliyorum” diye konuştu.

Samimi bir havada gerçekleşen kahvaltının ardından bilgisayarlarını alan muhtarlar, Yaşar’a teşekkür etti.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmetidir.