SARAY BELEDİYESİ|KEÇİÖREN|ANKARA

ÇUBUK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN AK PARTİDEN ADAY ADAYI OLAN SARAY BELEDİYE BAŞKANI HASAN COŞKUN ÇUBUK'TA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ. Saray Belediye başkanı Hasan Coşkun Çubuk Belediye başkanlığı için Ak partiden aday adayı oldu. Çubuk Atatürk caddesi girişinde seçim bürosu açan Hasan Coşkun Çubukluların sevgi gösterileri ve tezehüratları arasında yürüyerek gittiği Çubuk Ak parti ilçe teşkilatında başkan aday adaylığı dosyasını Ak parti Çubuk İlçe teşkilatı başkanı Dr Tuncay Acehan 'a verdi Çubuk Belediye başkanlığı için 9. aday adayı olarak başvuruda bulunan Hasan Coşkun " Partimiz adaylığa layık gördüğü takdirde Çubuk'ta yeni bir çağ başlayacaktır Çubuk' ta oturan ve Çubuk'un sorunlarını yakından bilen biri olarak halkımızla birlikte istişare ile Çubuk'u en üst düzeye getireceğimizi bilmenizi isterim Çubuk'ta yaşayan her vatandaş benim belediye meclis üyem gibi sayılır halen Belediye başkanlığı yürüttüğüm Saray'da yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatıdır Başkan seçildiğimde Çubuk modern bir ilçe olarak yeni ufuklara doğru açılacaktır" dedi Hasan Coşkun'un aday adaylığı için Ak parti ilçe başkanlığına yaptığı müracaat sırasında konuşan Ak parti Çubuk ilçe başkanı Dr . Tuncay Acehan " birbirinden değerli 9 arkadaşımız başkanlık için başvuruda bulundu hepside birbirinden kıymetli arkadaşlardır biz parti yönetimi olarak tüm aday adayı arkadaşlarımıza aynı mesafedeyiz hepsine başarılar diliyorum Genel merkezimiz kimi aday gösterirse o arkadaşımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz " şeklinde konuştu Hasan Coşkun'un Belediye başkanlığı için aday adayı olması Çubuk'ta büyük memnuniyet yarattı.

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.