SİNCAN BELEDİYESİ|SİNCAN|ANKARA

BAŞKAN TUNA ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, her fırsatta Sincan`da faaliyet gösteren esnafla buluşmaya devam ediyor. Son olarak Atatürk Mahallesi`ni ziyaret eden Başkan Tuna, esnafın talep ve önerilerini dinledi. Başkan Tuna, "Vatandaşımızdan aldığımız güç ve destekle hizmetlerimize devam edeceğiz" dedi.

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna "birlikte yönetim anlayışı" çerçevesinde her fırsatta ilçe esnafıyla bir araya geliyor. Son olarak Atatürk Mahallesi`ni ziyaret eden Başkan Tuna Meltem Sokak ve Kutsal Sokak`taki iş yerlerini tek tek gezip esnafın talep ve önerilerini dinledi. Sincan`da gerçekleştirilen hizmetler hakkında esnafı bilgilendiren Başkan Tuna, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da uzun uzun sohbet etti. Başkan Tuna vatandaştan gelen fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmedi. Esnafla ve vatandaşla bol bol aynı karede yer alan Başkan Tuna, selfie çekmek isteyen gençleri de kırmadı.

VATANDAŞIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE DESTEKLE...

Birlikte yönetim anlayışı çerçevesinde her fırsatta vatandaşla bir araya geldiklerini belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, "Vatandaşımızın ve esnafımızın görüşleri bizim için çok önemli. Bir araya gelerek derdimizi paylaşabilmek, istişarede bulunabilmek önemli… Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde hem dertleşiyor hem de talepleri dinleme, önerileri konuşma fırsatı buluyoruz. Hedefimiz en iyi hizmeti Sincanımıza ulaştırmak. Vatandaşımızdan aldığımız güç ve destekle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sincanımız ve vatandaşlarımız her şeyin en iyisine, en güzeline layık" diye konuştu.

"HER ZAMAN YANIMIZDA" 

Başkan Tuna`nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden esnaf Abdullah Şahin de Başkan Tuna`nın ziyaretinin kendilerine moral olduğunu söyledi. Şahin, "Kendilerini ağırlamaktan ve taleplerimizi dile getirmekten büyük mutluluk duyduk. Başkanımıza her zaman yanımızda olduğu için ve bizler için hayata geçirdiği çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyoruz" dedi. 

 

http://sincan.bel.tr/HaberDetay.aspx?HID=37299

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.