SİNCAN BELEDİYESİ|SİNCAN|ANKARA

SİNCAN BELEDİYESİNDEN MEVLİD KANDİLİ ÖZEL PROGRAMI

Sincan Belediyesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)`in doğumunun yıldönümü olan Mevlid Kandili`ni coşku ve dualarla kutladı. Mevlid Kandili programı kapsamında Diyanet İşleri eski Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan Sincanlılarla buluştu. 

Sincan Belediyesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)`in dünyaya teşrifleri olan Mevlid Kandili`ne özel bir program düzenledi. Sincan Belediyesi Çok Katlı Otopark Konferans Salonu`nda gerçekleşen "Mevlid Kandili Özel" programı Yavuz Sultan Selim Camii Müezzin Kayyımı Mustafa Bal`ın Kur`an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra vatandaşlar, program kapsamında Sincan`a gelen Diyanet İşleri eski Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ile birlikte peygamber sevgisini tazeledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdikleri programda adeta insan seli yaşandı. Mevlid Kandili`ni en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Sincanlılar, programı izleyebilmek için saatler öncesinden Çok Katlı Otopark Konferans Salonu`nu doldurdu.

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, tüm İslam aleminin Mevlid Kandili`ni kutlayarak, "Mevlid Kandili, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)`i ve dünyaya mesajlarını daha iyi anlamamız için güzel bir fırsattır. O, rahmet yüklü mesajları ile bütün insanlık için umut vaad etmeye devam etmektedir. Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz, dünyaya teşrifleri ile ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur. Böylesine anlamlı bir günde dualarımız eksik olmasın… Tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun" diye konuştu.

 

http://sincan.bel.tr/HaberDetay.aspx?HID=37301

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.