SİNCAN BELEDİYESİ|SİNCAN|ANKARA

SİNCANLI SPORCULARDAN BÜYÜK BAŞARI

 Sincanlı sporcular, güreş ve futbolda yüzleri güldürdü. Başarılarını madalya ve kupalarla taçlandıran gençler, ödüllerini alır almaz kendilerine büyük destek veren Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna`yı ziyaret etti.

Sincan Belediyesporlu güreşçiler, grekoromen alanında önemli bir başarıya daha imza attı. Minik güreşçiler "Atatürk`ü Anma Güreş Turnuvası"nda bronz madalya aldı. Yıldızlar takımı ise "Koca Yusuf`u Anma Turnuvası"nda serbest dalda bronz madalya alırken takım halinde birinci oldu. Futbol alanında da Sincan Belediyespor altyapı takımları Ankara Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

SİNCANLI MİNİKLER ANKARA ŞAMPİYONASINDA

Sincan Belediyespor U15 futbol takımı, 14 maçtan 11 galibiyet elde ederek görkemli bir çıkış yakaladı. U 17 futbol takımı ise 14 maçtan 10 galibiyetle ayrıldı. Böylelikle Sincan Belediyespor U15 ve U17 takımları Ankara Şampiyonası`na girmeye hak kazandı.

Elde ettikleri başarılarla yüzleri güldüren sporcular, madalyalarını alır almaz Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna` yı Sincan Belediyespor Kulübü Başkanı Ferhat Öksüz ile birlikte ziyaret etti. Ziyarette minik sporcuların madalyalarını Başkan Tuna`ya hediye etmek istediklerini ifade eden Sincan Belediyespor Kulübü başkanı Ferhat Öksüz "Başkanımızın her an desteğini yanımızda hissetmek bizi ve sporcularımızı oldukça mutlu ediyor" dedi.

Kendisine verilmek istenen bu anlamlı ödül için ise gençlere teşekkür eden Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna " Gençlerimizin başarıları bizim için gurur verici. Ankara Şampiyonası`nda da aynı başarıyı bekliyoruz. Madalyalarınız yalnız sizlerin değil tüm Sincan halkınındır" dedi.

 

 

 

 

http://www.sincan.bel.tr/HaberDetay.aspx?HID=37302

YAYINLAR Kitaplar

BELEDİYELERİN SINIRLARI

TÜRKİYE`DE ULUSAL VE YEREL PLANLAMA İLİŞKİLERİ: MERSİN İLİ ÖRNEĞİ

YEREL YÖNETİMLER İÇİN MAL ALIMI İHALELERİ KILAVUZU

Tüm Yayınlar
TODAİE (Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü) Yerel Yönetimler Merkezi
85. Cadde Yücetepe 06100, ÇANKAYA / ANKARA
"YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı" Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE) Yerel Yönetimler Merkezi'ne aittir. YerelNET'in içeriğini oluşturan bilgiler, uzmanların katkılarıyla hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından hazırlanan içeriğin hukuki sorumluluğu tümüyle yazarlarına aittir. İlgili içeriğe istinaden idari ve mali sorumluluk gerektiren iş ve işlemlerin yapılması idarelerin kendi sorumluluğu altındadır. YerelNET'de yayımlanan veritabanının içerikleri, ilgili Kamu Kurumları tarafından sağlanmış ve Merkez tarafından güncelleştirilmiştir / güncelleştirilmektedir. Tüm Veritabanları 5.000'e yakın içerik sağlayıcı kullanıcımız tarafından güncel tutulmaktadır. İçerik sağlayıcı kullanıcılar tarafından (Belediye, İl Özel İdare, İlçe ve Birlik) girilen her türlü bilginin hukuki ve cezai sorumluk kendilerine ait olup TODAİE'ye sorumluluk hiçbir şekilde atfedilemez. Yoğun bir emek ve uzmanlık ürünü olan YerelNET'teki tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır. YerelNET'e ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez. TODAİE Yerel Yönetimler Merkezi, YerelNET içeriğinin kullanımı ile ilgili fikri ya da başka haklarını çiğneyen veya uygulanabilir diğer yasalara aykırı kullanım durumlarına karşı hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar. Yalnızca, ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek kullanılabilir. Bu tip kullanımımlarda bilgilerin güvenilirliği ve doğruluğu kaynak gösterilmesine karşın YerelNET'in yükümlülüğünde değildir. TODAİE - Yerel Yönetimler Merkezi her türlü sorumluluğu reddeder.

YerelNET - Yerel Yönetimler Portalı

Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü'nün bir hizmeti olup T.C. Kalkınma Bakanlığı tarafından finansal açıdan desteklenmektedir.